Ana içeriğe atla

apti

HILTON ISTANBUL MASLAK LOKASYONU İLE ŞEHRİN KONGRE VE İŞ ETKİNLİKLERİNİN VAZGEÇİLMEZ ADRESİ

12.06.2019 - 14:24

KONUM BAKIMINDAN AVANTAJLI DURUMDA OLDUKLARINI BELİRTEN HILTON ISTANBUL MASLAK GRUP KONFERANS VE ZİYAFET SATIŞ MÜDÜRÜ NADYA İZİK, “DÜNYANIN ÖNDE GELEN İŞ VE FİNANS MERKEZLERİNE YÜRÜME MESAFESİNDE OLAN LOKASYONUMUZ İLE  ŞEHRİN KONGRE VE İŞ ETKİNLİKLERİNİN VAZGEÇİLMEZ ADRESİYİZ.” DİYOR.

Öncelikle iş insanları ve iş toplantıları açısından otelinizin konumu ve özellikleri hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz? Otelinizin konumu ve özellikleri, iş insanları ve iş toplantıları için ne tür avantajlar sunuyor? 
Maslak iş ve ticaret merkezlerinin kalbinde olduğu kadar, şehrin eğlence, kültür, sanat ve sosyal yaşamına  yön veren çok önemli sanat merkezleri , konser alanları ve alışveriş merkezlerine de ev sahipliği yapmakta. Maslak’ın bu yönü ile iş için seyahat eden konukların yanı sıra tüm konuklar için konum avantajı sunmaktayız. Tabii ki dünyanın önde gelen iş ve finans merkezlerine yürüme mesafesinde olan lokasyonumuz ile  şehrin kongre ve iş etkinliklerinin vazgeçilmez adresi olduğumuz şüphesiz.

Toplantı ve kongre salonlarınızın özellikleriyle ilgili bilgi alabilir miyiz?
Otelimizin bünyesinde 6 bin 600 metrekareden daha büyük bir alana yayılan 22 toplantı odası ve konferans alanları mevcut. Bu alanlar özellikle açık hava alanlarına sahip olmasıyla öne çıkıyor. Toplam bin 200 kişiyi ağırlayabilen, 850 metrekare genişliğindeki, gün ışığı alan balo salonu, bin metrekareye yakın fuayesi ve 5.5 metre tavan yüksekliği ile kongreler, araba lansmanları ve farklı etkinlikler için ideal bir mekan. Otelimiz roof- top katında yer alan The Roof, panaromik şehir, Boğaz ve gökyüzü manzaraları ile düğün, kutlama ve benzeri ayrıcalıklı davetler için fazlasıyla ilgi uyandırıyor. 

İş insanlarının yoğun iş temposu sonrasında yorgunluklarını atabilecekleri SPA, fitness, havuz gibi imkânlarınızdan bahsetmeniz mümkün mü?
Otelimiz SPA alanıyla da oldukça iddialı. Uluslararası bakım ve terapi uygulamaları ile Ocean Club misafirlerine dokuz masaj odası, iki masaj süiti,  bir adet unisex hamam ve bir adet kadınlara özel hamam ile hizmet veriyor. Kapalı yüzme havuzu ve pilates stüdyosu da mevcut. Sağlık kulübümüzde bulunan squash kortu, aktif bir şekilde rahatlamak isteyen konukların ayrıca ilgisini çekiyor. 

Otelinizin kendine özgü lezzetlerinden bahsedebilir misiniz?
Ufak bir kurul toplantısından geniş çaplı etkinliklere, özel ziyafetlerden kahve arası molalarına misafirlerimize ve onların misafirlerine sunduğumuz ikramlar konusunda oldukça iddialı olduğumuzu söyleyebilirim. Misafirlerimizden de lezzet konusunda aldığımız tepkiler bu yönde. Etkinlik ve toplantılarda, ödüllü şefimiz Arif Kemal Doğan’ın yönetimindeki mutfak ekibimiz isteğe bağlı olarak temalı menüler de oluşturabiliyorlar. Şef imzalı tabakların sırrı ise rafine gastronomi kültürü ile doğal reçetelere sağdık kalınması.

ghjjh

Yukarı