Ana içeriğe atla

ayos

Hilton’un dev ‘Yaz İndirimi’ kampanyası başladı

20.07.2017 - 12:20

Hilton, yazın gelişini kutlamak için misafirlerine dünyanın en heyecan verici destinasyonlarında yüzde 25’e varan indirim sunuyor. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki otellerde geçerli olan ‘Yaz İndirimi’ kampanyası, 400’ü aşkın Hilton otelini kapsıyor. 
Üstelik kampanya kapsamındaki seçilmiş oteller, yüzde 25’lik indirime ek olarak, misafirlerine yiyecek-içecek harcamaları üzerinden de yüzde 20’lik ek indirim sunuyor. Hilton misafirleri, bu sayede bir sonraki seyahatlerinde ciddi anlamda tasarruf etme şansını yakalayacak.
‘Yaz İndirimi’ kampanyası, 3 Eylül 2017 tarihine kadar yapılacak rezervasyonlarda kullanılabilecek. Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlar, 8 Ekim 2017’ye kadar yapılacak konaklamalarda geçerli olacak. 
Hilton Hotels&Resorts’tan Hilton Garden Inn’e ve hatta marka bünyesine yeni katılan Curio Collection’a kadar tüm Hilton otellerinde geçerli olan kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için otelin web adresini ziyaret edebilirsiniz. Hilton’a ait rezervasyon kanallarını tercih etmeniz halinde, mevcut en uygun fiyatlar üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Diğer yandan Hilton’un ‘Yaz İndirimi’, Hilton Honors üyeleri için de ek yüzde 5’lik indirim imkanı sağlıyor. Hilton’un dünya standartlarında hizmet veren 14 markasını kapsayan ödüllü müşteri sadakat programı Hilton Honors’ın avantajlarından faydalanmak için, markanın doğrudan rezervasyon kanallarını kullanmak gerekiyor. Misafirler bu sayede özel müşteri indirimlerinden, ücretsiz standart Wi-Fi hizmetinden ve Hilton Honors mobil uygulamasının sunduğu hizmetlerden faydalanabiliyor.

dfg

Yukarı