Ana içeriğe atla

bridgestone

İSTANBUL GÖNEN HOTEL’İN YENİ GENEL MÜDÜRÜ DUYGU SÖNMEZ ÖZÇER

22.01.2019 - 16:39

Gönen Turizm grubuna ait Atatürk Havalimanı lokasyonundaki 5 yıldızlı İstanbul Gönen Hotel’in yeni genel müdürü Duygu Sönmez Özçer oldu.

İstanbul Gönen Hotel Genel Müdürü Duygu Sönmez Özçer

 

Gönen Turizm grubuna ait Atatürk Havalimanı lokasyonundaki 5 yıldızlı İstanbul Gönen Hotel’de görev değişimi. Lüks otelin yeni genel müdürü Duygu Sönmez Özçer oldu.

 

Profesyonel iş yaşamına Crowne Plaza Ataköy Hotel’de resepsiyonist

olarak başlayan Duygu Sönmez Özçer, sırasıyla Kaya Ramada Plaza Hotel Banket Satış Müdürlüğü, Grand Cevahir Hotel Kongre Satış ve Operasyon Müdürlüğü, Amerika Manhattan’da Acente ve South Carolina Renaissance Hotel Banket Operasyon ve Restaurant Şefliği, Dedeman İstanbul Hotel Satış ve Pazarlama Müdürü, Elite World Hotel İstanbul Satış ve Pazarlama Müdürü, Sheraton İstanbul Ataköy Hotel Satış ve Pazarlama Direktörü, Crowne Plaza Istanbul Old City Hotel Genel Müdürü, Wyndham Istanbul Old City Hotel Genel Müdürü gibi görevlerde bulundu.

 

Duygu Sönmez Özçer, son olarak Holiday Inn Şişli İstanbul Hotel Genel Müdürü olarak görev yapıyordu. 1975 İstanbul doğumlu olan Duygu Sönmez Özçer, İstanbul Üniversitesi Otel Yönetimi Bölümü'nden 1995 yılında mezun oldu.

 

dfs

Yukarı