Ana içeriğe atla

bridgestone

IZAKA’DA RAMAZANA ÖZEL LEZZETLER

10.05.2019 - 10:08

EŞSİZ BOĞAZ MANZARASI VE ZENGİN MUTFAĞIYLA İSTANBUL’UN EN SEÇKİN MEKANLARINDAN OLAN IZAKA RESTAURANT, RAMAZAN BOYUNCA 
TÜRK VE OSMANLI MUTFAĞININ EN ÖZEL LEZZETLERİNİ MİSAFİRLERİYLE BULUŞTURUYOR.

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, Ramazan ayını keyifli iftar sofralarına ev sahipliği yapan IZAKA Restaurant’ta karşılıyor. Izaka Restaurant’ın zengin iftar menüsünde birbirinden lezzetli iftariyeliklerden enfes zeytinyağlılara, salatalardan ızgaralara, tatlılardan şerbetlere kadar birçok farklı seçenek bulunuyor.

İFTAR MENÜSÜNDE ÇOK ÖZEL LEZZETLER YER ALIYOR
Executive Chef Eyüp Çevik’in yorumuyla hazırlanan iftar menüsünde her hafta farklı lezzetler konukları bekliyor. Izaka Restaurant’ın sultanlara layık menüsünde lebeniye çorbası, bulgur çorbası; gerdanlı kuzu keşkek, keşli köy eriştesi, kuzu kol sarma, kuzu tandır, etli pazı sarma, dana kaburga, Edirne yaprak ciğer, vişneli yaprak sarma, Kayseri mantı gibi çok özel lezzetler yer alıyor. 

IZAKA’NIN İFTAR SOFRALARINDA BOL TATLI SEÇENEĞİ
Tatlı büfesinde ise ekmek kadayıfı, şekerpare, baklava ve kadayıf gibi geleneksel tatlılara iftarların vazgeçilmezi bademli güllaç, kazandibi, fırın sütlaç ve keşkül gibi sütlü tatlılar eşlik ediyor. Demirhindi ve Osmanlı şerbeti, komposto, cezerye döner, ceviz kral ve güllü kral lokum ise Izaka’nın iftar sofralarına ayrı bir tat katıyor.

BOĞAZ MANZARALI İFTAR KİŞİ BAŞI 225 TL
Izaka Resaturant’ın eşsiz Boğaz manzarasında sevdikleriyle keyifli iftarlar yapmak isteyenler için set menü ya da açık büfe alternatifleri bulunuyor. İki farklı set menüde, şefin konukları için seçtiği özel lezzetler yer alıyor. Dilerseniz açık büfeden kendi menünüzü oluşturabilir ya da kendinizi şefin seçimlerine bırakabilirsiniz. Izaka’da kişi başı açık büfe iftarın fiyatı ise 225 lira.

dfs

Yukarı