Ana içeriğe atla

apti

“KALAMIŞ’TA DÜĞÜN BAŞKA”

09.10.2019 - 15:15

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Satış ve Pazarlama Direktörü Deniz Dikkaya,  müşterilerine sundukları özel düğün paketlerinden bahsetti. 
 

Düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan bir otel olarak düğün paketlerinizden bahseder misiniz?
Wyndham Grand Kalamış Marina Hotel olarak hem paketlerimiz hem de hizmet kalitemiz ile evlenecek çiftlerin Anadolu yakasında tercih ettikleri otellerin başında gelmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Düğün çiftlerimize en uygun fiyatlı standart düğün paketimizin içerisinde standart süsleme, marina manzaralı balayı odası, özel düğün pastası, gelin ve damat aileleri için birer hazırlık odası bulunmakta olup, bizden düğün satın alan çiftlerimize kış masalı paketi ve yurtdışında balayı paketi adında gerçekten çok güzel hediyelerimizi de kendilerine sunuyoruz. 

Müşterilerin sizden nasıl talepleri oluyor? Gelin ve damada nasıl ayrıcalıklar sunuyorsunuz?
Çiftlerin en özel günlerinin düğün günleri olduğundan hareketle biz hem onları mutlu edecek hem de bir şekilde bütçelerine yardımcı olacak düğün hediyelerimizi kendilerine farklı alternatiflerde sunuyoruz. Düğün günü kullanacakları klasik gelin arabası, özel tekne gezisi ve düğün dansı dersi hediyelerinin yanı sıra 300 kişi ve üzeri düğün gerçekleştiren çiftlerimizi yurtdışındaki Wyndham grup otellerinden anlaşmalı olduğumuz 4 ülkeye balayına gönderiyoruz. 

Düğün organizasyonlarının gerçekleştiği balo salonlarınızın nasıl özellikleri var? 
Otelimizde aynı anda 4 farklı düğün gerçekleştirebilecek farklı kapasitelerde salonlar mevcuttur. Kalamış Balo      Salonumuz 700 metrekarelik, mükemmel dekorlu, kolonsuz, ihtişamlı bir yapıya sahip olup, bunun yanı sıra gün ışığı alan veya almayan 3 farklı salonumuzda daha 100 kişiden 550 kişiye kadar yemekli düğünler, 800 kişiye kadar kokteyl düğünleri en özel menülerle çiftlerimize sunuyoruz. Bizim standart paket süsleme hizmetlerimizin yanı sıra çiftlerimiz arzu ederlerse otelimizin öneri listesinde bulunan sektörün en kaliteli süsleme, ses-ışık-müzik firmaları, en çok talep edilen orkestraları ile de düğünlerini zenginleştirebiliyorlar.

Düğün konseptleri nasıl belirleniyor?
Düğün konseptleri her yıl yeni trendlerle şekillense de aslında gelin ve damat çiftimizin kendi hayallerine ve bütçelerine göre belirleniyor desek yanlış olmayacaktır. Çok sadece, beyazlar içinde, canlı çiçeklerin olduğu bir Kalamış manzarası düğünü de seçilebiliyor, çocukluk hikayelerinden ilham alıp Alice Harikalar Diyarı şeklinde dizayn ettirdikleri bir konsepti de seçip buna göre salonu, müziği ve yemek menüsünü tercih edebiliyorlar. 

Müşteriler neden sizi tercih ediyorlar?  
Çiftler en güzel salonu, en özel düğün menüsünü, en ihtişamlı süslemeyi, misafirlerin en çok eğlenecekleri ortamı en uygun bütçelerle bulacakları için otelimizi tercih ederken aynı zamanda daha önce otelimizde düğün yapmış çiftlerin güzel deneyimlerine ve yorumlarına da çeşitli şekillerde şahit oldukları an bizim sloganımız gibi “Kalamış’ta Düğün Başka” diyor ve bizi seçiyorlar.

kalamis

ghjjh

Yukarı SMTP Error: Could not authenticate.