Ana içeriğe atla

apti

KALİTELİ HİZMETİMİZ İLE İŞ İNSANLARININ HAYATINI KOLAYLAŞTIRIYORUZ

12.06.2019 - 14:20

THE GRAND TARABYA GENEL MÜDÜRÜ CANSU YÖRÜKOĞLU: “VERDİĞİMİZ KALİTELİ HİZMETLER İLE İŞ İNSANLARININ HAYATINI KOLAYLAŞTIRIYOR VE MÜKEMMEL MANZARAMIZ İLE RAHAT BİR NEFES ALMALARINI, TÜM BU SÜRECİ KEYİFLİ BİR ŞEKİLDE GEÇİRMELERİNİ SAĞLIYORUZ.”

İş insanları ve iş toplantıları açısından otelinizin konumu ve özellikleri hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz? 
Sadece 35 dakikada ulaşabileceğiniz İstanbul Havaalanı’na, 10 dakika mesafede bulunan iş ve alışveriş merkezlerine ve 5 dakikada ulaşabileceğiniz toplu ulaşım ağına olan yakınlığımız ile iş insanlarının zaman yönetimini kolaylaştırıyor ve ihtiyaçları olabilecek her türlü hizmet ve konforu misafirlerimize sunabiliyoruz. Concierge, vale, özel araç, transfer, deniz taksi, seçkin butikler, kuaför, kuru temizleme, teknik destek, geniş ve ferah toplantı salonlarımız konusunda da verdiğimiz kaliteli hizmetler ile iş insanlarının hayatını kolaylaştırıyor ve mükemmel manzaramız ile rahat bir nefes almalarını, tüm bu süreci keyifli bir şekilde geçirmelerini sağlıyoruz. 

Toplantı ve kongre salonlarınızın özellikleriyle ilgili bilgi alabilir miyiz?
Konferans, toplantı, fuar, sergi ve diğer özel etkinlikler için yüksek tavanlı, sütunsuz, 1.200 kişi kapasiteli The Grand Ballroom ve boğaz manzaralı fuayesi misafirlerimize mükemmel bir ortam sağlıyor.  Yine 300 kişi kapasiteli, yerden tavana kadar cam pencereli Panorama Salonu ve eşsiz Tarabya Koyu manzaralı teras alanında iz bırakacak organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. 
Boğaz manzaralı ve teraslı 13 adet orta çaplı salonumuz ve yine aynı katta bulunan ve son teknoloji ile donatılmış Business Center ile misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak rahat bir çalışma ve toplantı ortamı sağlıyoruz. 

İş insanlarının yoğun iş temposu sonrasında yorgunluklarını atabilecekleri SPA, Fitness, havuz gibi imkânlarınızdan bahsetmeniz mümkün mü? 
Misafirlerimizin rahatlamaları için onlara 4 bin 500 metrekarelik Therapia Spa alanımızla, bir SPA deneyiminden fazlasını sunuyoruz. Therapia SPA; yerden tavana kadar pencereleri sayesinde direkt gün ışığı alıyor ve Boğaz’ın muhteşem manzarası eşliğinde zihinsel ve ruhsal terapinizi de tamamlıyor. Therapia Spa ve tam donanımlı Fitness Merkezi’nin birleşimi, ihtiyacımız olan well-being deneyimini yaşamak için özel olarak tasarlandı. Misafirlerimiz Spa alanında dinlenip gevşeyerek yorgunluklarını atıyor, Fitness alanında canlanıp yenileniyorlar. 

Otelinizin kafe ve restoranlarından bahsedebilir misiniz?
Otelimizin ana restoranı The Brasserie, yoğun bir güne enerjik başlamak için ideal bir mekan. Boğaz, Tarabya ve Marina’nın muhteşem manzaralarının keyfini açık büfe kahvaltı, a la carte öğle ve akşam yemekleriyle 24 saat açık restoranımızda çıkarabiliyorlar. 
Sade ve eşsiz bir mekan olan R.E.A.D Cafe; muhteşem Tarabya manzarasıyla birlikte tatlıya düşkün misafirlerimiz için de adeta bir cennet. Cafe de pare soslu antrikot, Egg Benedict & Egg Royal, unsuz şekersiz çikolatalı ganaj ve San Sebastian Cheese Cake spesialleri ön planda. 
Sıcak ve rahat bir ortamda samimi sohbetler ve iş toplantıları için ideal bir diğer mekan ise DİBA Bar. Misafirlerimiz Tarabya manzarasında içkilerini yudumlarken günün tüm yorgunluğunu atabiliyorlar. Uluslararası şarap çeşitleri, şampanyalar, kokteyller ile Diba Bar, keyifli sohbetlere dalacağınız ve gün batımını izleyebileceğiniz mükemmel bir yer. 

ghjjh

Yukarı