Ana içeriğe atla

ayos

KAMPANYALARIMIZ YIL BOYUNCA SÜRÜYOR

17.01.2017 - 11:26

Boyalık Beach Hotel & SPA Genel Müdürü Orhan Belge, “İzmir’in en iyi plajı olan Boyalık Koyu’nda eşsiz bir tatil yaşamak isteyen tatilcilerimize özel erken rezervasyon kampanyalarımız yıl boyunca devam ediyor. Bu sebeple, erken rezervasyon yaptıran misafirlerimize yüzde 30’a varan indirimler sağlanıyor” dedi.

Otelinizde uyguladığınız ‘erken rezervasyon’ programının kapsamından kısaca bahseder misiniz? 
Yaz tatilini erken planladığınız takdirde aynı dönemde tatile giden birçok turistten daha uygun fiyata tatil yapabilirsiniz. Boyalık Beach olarak, yaz tatili planını erken yapan misafirlerimize, ayrıcalık sağlamak için Ocak ayında başlamak üzere 2 kademede erken rezervasyon indirimi uyguluyoruz. Tatil planını erken yapan müşterilerimize sunduğumuz avantajlar devam ediyor.

Otelinize erken rezervasyon yaptıran misafirlerinizi ne gibi avantajlar ve indirimler bekliyor?
Boyalık Beach olarak, müşterilerimize özel birçok fırsat ve avantajı güncel halde tutuyoruz. İzmir’in en iyi plajı olan Boyalık Koyu’nda eşsiz bir tatil yaşamak isteyen tatilcilerimize özel erken rezervasyon kampanyalarımız yıl boyunca devam ediyor. Bu sebeple, erken rezervasyon yaptıran misafirlerimize yüzde 30’a varan indirimler sağlanıyor.

EMITT Fuarı’nın turizm sektörü açısından önemini değerlendirdiğimizde nasıl bir tabloyla karşılaşıyoruz?  
EMITT Fuarı, oteller, acenteler, firmalar ve müşteri arasında her kademede değerlendirme yapıp planlarımıza destek sağlamak açısından oldukça verimli bir organizasyon. Ülkemiz 2016 yılında turizm sektöründe ciddi yaralar aldı. Turizm sektörü olarak 2017 yılında gerçekleştirilen fuarlara katılmamız ülkemizdeki turizm potansiyelini yeniden harekete geçirmek için önemli bir yol olarak karşımıza çıkıyor. Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan 21. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), 80 ülkeden 5 bin kuruluşun katılımı ile gerçekleşen ciddi bir platform. Bu sebeple, EMITT sektörümüzün yeniden hareketlenmesi noktasında büyük bir öneme sahip. 21. kez düzenlenecek olan EMITT Turizm Fuarı’nda bu yıl da Yurtdışı Alım Heyeti (Hosted Buyer) Programı düzenlenecek. Sektör temsilcilerine uluslararası alanda, yeni satın alma, iş geliştirme, yeni iş ve iş birliği fırsatları yaratılması amacıyla düzenlenen programa, birçok ülkeden katılımda olacak. İş geliştirme ve sektörün global ekonomiye entegrasyonu noktasında düzenlenen EMITT katılan tüm ülkeler için önemli bir stratejik birleşme noktası. 60 bin ziyaretçinin katılımı beklenen EMITT, Türkiye’nin potansiyel turizm gücünü gösterebileceği global bir arena. 2016 yılında yaz döneminde yaşadığımız vahim hadiselerin ardından 2017 yılını EMITT fuarı ile açmamız sektörümüz açısından büyük öneme sahip. Çeşme’nin eşsiz güzelliğe sahip koyu olan Boyalık sahilini ve İzmir’in turizm gücünü tanıtmaktan gurur duyacağımız bir etkinlik olacak. EMITT bu noktada en iyi tanıtım ve organizasyon yapabileceğimiz bir fuar. 

dfg

Yukarı