Ana içeriğe atla

bridgestone

LIONEL HOTEL İSTANBUL HAYALİNİZDEKİ DÜĞÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİYOR

09.10.2019 - 15:20

DÜĞÜN KONSEPTLERİNİN NASIL BELİRLENDİĞİNDEN  BAHSEDEN LIONEL HOTEL İSTANBUL BANKET SATIŞ ŞEFİ ARZU KULALAR MÜŞTERİLERİNE SUNDUKLARI AYRICALIKLI HİZMETLERE DEĞİNDİ.

Düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan bir otel olarak düğün paketlerinizden bahseder misiniz?
Düğün paketlerimiz çiftlerimizin talebine ve bütçe planlamalarına göre çeşitlilik göstermektedir. Davetli sayıları ve alternatifli menülerimiz doğrultusunda çiftlere özel çalışmalar yaparak onların en özel günlerini unutulmaz bir anıya dönüştürme fırsatı buluyoruz.

Müşterilerin sizden nasıl talepleri oluyor? Gelin ve damada nasıl ayrıcalıklar sunuyorsunuz?
Çiftlerimiz geleneksel düğünlerin yanı sıra popüler kültürün getirmiş olduğu ‘temalı düğün’ konseptini de düğün gecelerine taşımak istiyorlar. Salon seçimi çiftimizin talebi doğrultusunda değişkenlik göstermekte olup oluşabilecek sıra dışı dekorasyon taleplerini karşılayabilecek salon kapasitelerine sahibiz. 
Çiftimize yani gecenin kahramanlarına düğün öncesi hazırlık aşamasından başlayıp düğün günü ve hatta düğün sonrası taleplerde kendilerine destek olabilecek bir butler temin etmekteyiz. Tüm sürece şahitlik edecek, oluşan veya oluşması muhtemel tüm talepleri ekibimize ileterek çiftimizi mutlu ve memnun etmek adına tüm detaylar Lionel Hotel İstanbul’da düşünülmektedir.

Düğün organizasyonlarının gerçekleştiği balo salonlarınızın nasıl özellikleri var? 
Otelimizde farklı kapasitelerde 10 adet salonumuz bulunmakta olup bunlardan 3 tanesini düğün davet organizasyonlarını için planlamaktayız. Bu üç salonumuz bin kişiden bin kişiye varan organizasyonlara ev sahipliği yapabilmekte olup kişi sayısı ve talepler doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.  En fazla tercih edilen Galata Balo Salonumuz farklı oturma düzenleri ile bin kişiye kadar hizmet vermekte olup,  bölgenin gün ışığı alan, kolonsuz en büyük salonu olma özelliğine sahip.  Salon içi aydınlatma ve ses sistemi gibi detaylara verdiğimiz önem ise tüm organizasyonlarda tercih sebebi olma nedenlerimiz arasındadır.

Düğün konseptleri nasıl belirleniyor?
Geçmişten bugüne gelen geleneksel düğünlerimizin yanı sıra modern hayatın getirmiş olduğu değişiklikleri ve yenilikleri sürdürmek isteyen çiftlerimiz ‘temalı düğün’ konsepti talep edebilmekteler. Günümüz çiftlerinin popüler kültürden etkilenen ve bu yüzden hep daha farklısını talep eden yenilikçi, araştırmacı olduklarını söyleyebiliriz. Bizler de Lionel Hotel İstanbul olarak çiftlerimize hayal ettikleri düğünü yaşama fırsatı sunuyoruz.

Müşteriler neden sizi tercih ediyorlar?  
Çiftlerimizin en özel günlerini bize emanet etmeleri için birçok neden sunabiliriz. Pakete dahil olan hizmetlerimizin zengin içeriğinin yanı sıra ekibimizin ve çözüm ortaklarımız profesyonelliği bizleri tercih edilen bir otel haline getiriyor.

lion

dfs

Yukarı