Ana içeriğe atla

bridgestone

MASAL GİBİ BİR DÜĞÜN ORGANİZASYONU SUNUYORUZ

11.03.2020 - 17:32

 İstanbul Gönen Hotel Satış-Pazarlama Müdürü Arda Yavuz: “Tüm organizasyon sürecinde çiftlerimize eşlik eden profesyonel operasyon ekibimiz ile masal gibi bir düğün organizasyonu için en üst kalitede hizmet sunuyoruz.”

Düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan bir otel düğün, balayı hizmetleri ve paketlerinin kapsamı hakkında bilgi verebilir misiniz? Çiftlerin kendilerini özel hissetmeleri için hangi alternatif hizmetleri sunuyorsunuz?

İstanbul Gönen Hotel olarak 650 kişi kapasiteli balo salonumuz ve 2 açık havuz başı etkinlik alanımızda misafirlerimizi ağırlamaktayız. Düğün organizasyonlarımızda paketlerimize dahil olarak sunduğumuz hizmetleri; farklı zevklere hitap eden süsleme alternatiflerimiz, ses & ışık sistemleri, kişiye özel düğün pastası ikramımız, çiftlerimize yıl dönümlerinde ücretsiz konaklama ve yıl dönümü akşam yemeği ayrıcalıkları olarak sıralayabiliriz. Ayrıca tüm organizasyon sürecinde çiftlerimize eşlik eden profesyonel operasyon ekibimiz ile masal gibi bir düğün organizasyonu için en üst kalitede hizmet sunuyoruz.

Çiftlere konaklama ve spa uygulamalarında sağladığınız özel fırsatlar, imkanlar veya kampanyalar neler?

Düğün organizasyonlarına ev sahipliği yaptığımız çiftimiz ve aileleri için 1 suit ve 2 superior günlük kullanım odası imkanı sunuyoruz. Ayrıca evlilik yıl dönümlerinde ücretsiz konaklama ve akşam yemeği gibi imkanlara da sahip oluyorlar. 300 kişi ve üzeri organizasyonlarda ise eşsiz SPA alanımızda gelin hamamı hediyemiz mevcut.

Müşteriler neden sizi tercih ediyorlar? 

Misafirlerimizin bizi tercih etmesinin en önemli sebebi sunduğumuz servis kalitesi ve operasyon başarımız. Gönen Hotel Grubu olarak bizleri tercih eden tüm misafirlerimizi %100 memnuniyet ile uğurlamak temel prensibimiz. Elbette, balo salonumuzun şık ve zarif mimarisi ve ödüllü şeflerimizin hazırladığı birbirinden lezzetli düğün menülerimizde tercih sebeplerimizden. Tüm bunların birleşimi ile ortaya çıkan misafir memnuniyetimiz en büyük referansımız.

 

dfs

Yukarı