Ana içeriğe atla

bridgestone

MİSAFİRLERİMİZE EŞSİZ DENEYİMLER EŞLİĞİNDE HİZMET VERİYORUZ

14.03.2019 - 14:42

RADISSON BLU HOTEL & SPA ISTANBUL TUZLA SPA SATIŞ MÜDÜRÜ KÜRŞAT KÜTÜK: “SPA’MIZDAN YARARLANAN TÜM MİSAFİRLERİMİZE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÜST DÜZEYDE HİSSETTİRİYORUZ. OTELİMİZDE AĞIRLADIĞIMIZ TÜM MİSAFİRLER SPA ISLAK ALANLARIMIZI, AÇIK HAVUZUMUZU VE FITNESS MERKEZİMİZİ ÜCRETSİZ KULLANABİLİYOR.”

Radisson Blu Hotel & SPA Istanbul Tuzla SPA Satış Müdürü Kürşat Kütük, hizmetleriyle ilgili sorularımızı cevapladı.

Öncelikle otelinizin konumu ve genel özellikleriyle ilgili bilgi verebilir misiniz? 
İstanbul Anadolu Yakası’nın gelişen bölgesi Tuzla’da Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın konumdayız. İstanbul şehir merkezinin karmaşasından uzak, sakin ve huzurlu bir otel deneyimi sunan otelimiz; aileler, grup konaklamaları ve romantik hafta sonları için oldukça ideal. Birbirinden şık 254 odası, 3 bin 300 metrekarelik alana konumlanmış toplantı salonlarımız, 4 bin metrekarelik lüks Elysia SPA merkezimiz, damağınıza uygun değişik tatlar sunan restoran ve barlarımızla gerek iş gerek tatil amaçlı seyahat eden misafirler için bizi ön plana çıkarıyor.

Otelinizin sağlıklı ve kaliteli yaşamla ilgili hizmetleri nelerdir?
Öncelikle SPA ıslak alanlardaki havuzlarımız, fitness merkezimizdeki son teknoloji kardiyo cihazlarıyla eğitmenlerimiz eşliğinde yapılan spinning, aqua gym, pilates gibi birçok grup dersi ile üye, masaj misafiri ve otelimizde konaklayan misafirlerimize farklı alternatiflerle spor yapma imkanı sağlıyoruz. Endonezyalı terapist kadromuzla geniş bir masaj yelpazemiz mevcut. Ayrıca İtalya’nın kozmetik devi Comfort Zone markasının yüz ve vücut bakım ürünleriyle misafirlerimize eşsiz deneyimler eşliğinde hizmet vermekteyiz.

Sağlıklı yaşamla ilgili masaj çeşitlerinizden, uzman ekiplerinizden ve ayrıcalıklı diğer hizmetlerinizden bahsedebilir misiniz?
5 Balili ve bir Türk terapist kadrosuna sahibiz. Hepsi masaj, yüz ve vücut bakımlarında eğitimli ve tecrübeli. Klasik olarak tabir ettiğimiz Bali, İsveç, Thai, Sıcak Taş ve Lüks Hamam bakımlarımızın yanı sıra tüm yüz ve vücut bakımlarını SPA merkezimizde uygulamaktayız. Ayrıca sauna içerisinde gerçekleştirdiğimiz ve çok özel bir hizmet olan Aufguss ile ısınan havayı aşağı indirerek buz ve mentol ferahlığı eşliğinde vücudu toksinlerden arındırıp yeniden doğmuş hissiyle misafirlerimizin yenilenmesini sağlıyoruz.

Müşteri kitlenizle ilgili bilgi verebilir misiniz? 
Otelimizin teknoloji ve sanayi bölgelerine yakınlığı sebebiyle birçok firmanın CEO ve üst düzey yöneticisi ile lokasyonumuza yakın konumda bulunan sitelerde oturan kişiler. Ağırlıklı olarak kurumsal bir üyelik portföyüne sahibiz. Üyeliklerimiz sadece 12 aylık yapılabiliyor ve üyelerimiz tüm alanlarımızı diledikleri zaman kullanabiliyor. Ayrıca eğitmenlerimiz eşliğinde birçok grup dersine katılabiliyorlar. Üye kotamız olduğu için SPA’mızda misafir ettiğimiz tüm üyelerimizi sakin bir ortamda ağırlıyoruz. Misafir memnuniyetini en üst düzeyde tüm üyelerimize hissettiriyoruz. Otelimizde ağırladığımız tüm misafirler SPA ıslak alanlarımızı, açık havuzumuzu ve fitness merkezimizi ücretsiz kullanabiliyor. Misafirlerimiz masaj ve bakım hizmeti almaları halinde, tüm ıslak alanlarımızı ücretsiz kullanım hakkına sahip oluyor. Tüm bunlara ek olarak ıslak alanlarımızı ve açık havuzumuzu misafirlerimiz günlük giriş ücreti karşılığında kullanabilirler.

dfs

Yukarı