Ana içeriğe atla

bridgestone

MÖVENPİCK HOTEL İSTANBUL GOLDEN HORN MUHTEŞEM BİR KONUMA SAHİP

14.03.2019 - 14:45

Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn Satış ve Pazarlama Direktörü Seçil Aytin: “İstanbul Boğazı’nın doğal bir uzantısı olan Haliç’te yer alan otelimiz muhteşem bir konuma sahip. Hem iş hem de tatil amaçlı seyahatler için ideal konumdayız.”

Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn Satış ve Pazarlama Direktörü Seçil Aytin, kongre ve toplantı turizmiyle ilgili sorularımızı cevapladı.

Öncelikle otelinizin konumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn, İstanbul Boğazı’nın doğal bir uzantısı olan Haliç’te yer alıyor. Muhteşem bir konuma sahip olan otelden, şehrin önemli alışveriş bölgelerine, iş merkezlerine ve Tarihi Yarımada’daki gözde turistik alanlara kolayca ulaşabilirsiniz. Haliç’in tarihi dokusundan ilham alınarak çağdaş bir anlayışla yeşil bina konseptinde tasarlanan butik otelimiz, birçoğu Haliç kıyılarına nazır nefes kesen bir manzaraya sahip ferah 136 odası, gurme lezzetler sunan restoranı, arındırıcı SPA’sı ve son teknoloji ekipmanlarla donatılmış toplantı salonlarıyla misafirlerini bekliyor.

Otelinizin en iyi yönlerini sıralayabilir misiniz? 
Haliç’in tarihi dokusundan ilham alan çağdaş bir tasarımımız var. Hem iş hem de tatil amaçlı seyahatler için ideal konumdayız. Haliç Kongre Merkezi’ne 10 dakika uzaklıktayız. Nefes kesici Haliç kıyılarını, şehri ve parkı içine alan muhteşem manzaralı ferah odalara sahibiz. Asansörlü araç girişine sahip balo salonumuz mevcut. 

YÜKSEK KATILIMLI ETKİNLİKLERE EV SAHİPLİĞİ YAPABİLİYORUZ
Toplantı ve ziyafetlerle ilgili bilgi alabilir miyiz?

Toplantı, workshop ve ziyafet organizasyonları için ideal bir oteliz. Toplantı ve etkinlik odalarımız, 380 metrekareye kadar olan alanda kokteyl düzeninde 550, banket düzeninde ise 332 kişiyi ağırlayabilir. Tüm toplantı odalarımız, yüksek hızda Wi-Fi ve video konferans gibi en son teknik ekipmanlarla donatılmıştır. Müşterilerimiz, toplantılarda özenli hizmet, lezzetli kahve molaları ve kişiye özel menülerle eşsiz bir kombinasyonun tadını çıkaracak.

Toplantı ve etkinlik salonlarınızla ilgili biraz daha detay verebilir misiniz?
Toplantı ve etkinlik ekibimiz, profesyonel etkinlik yönetimi, yaratıcı mutfak ve kaliteli hizmetin yanı sıra toplantı, ziyafet veya düğün için ideal olan ve ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanmış düzenlemeler sunar. Golden Horn Balo Salonu, yüksek katılımlı etkinlikler için ek fuaye alanıyla, 332 kişiye kadar olan ziyafet ve seminerlerinize ev sahipliği yapabilir, araç ve ürün lansmanları için ideal bir mekan olan bu salona araç asansörüyle doğrudan erişim sağlayabilirsiniz. Daha küçük etkinlikler için, lobi katında veya birinci katta bulunan toplantı salonlarımızdan birini seçebilir ya da otelimizin 10. katında bulunan 100 kişilik kapasitesi ile Skydome Lounge & Bar’da Haliç’in eşsiz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

 

m

dfs

Yukarı