Ana içeriğe atla

ayos

Mövenpick Hotel İstanbul’da ışıltılı yılbaşı kutlamaları

13.12.2017 - 10:35

Yeni yılı, Mövenpick Hotel Istanbul’un 20. katında yer alan Skyline Club Lounge’da, İtalyan Başaşçı Giovanni Terracciano tarafından hazırlanan benzersiz lezzetler ve Nilay Tezsay’ın geçmişten günümüze en sevilen parçaları seslendireceği canlı müzik performansı eşliğinde gökyüzünde kutlayarak 2018’e muhteşem bir başlangıç yapabilirsiniz. 
Şehrin ışıltılı manzarasını tüm güzelliğiyle gözler önüne seren Skyline Club Lounge’ın büyüleyici atmosferinde düzenlenecek yılbaşı yemeği, gece yarısından sonra DJ Murat Eskinazi’nin hareketli ritimleri ve danslarla devam edecek.

Yılbaşı konaklama paketleri
Heyecan dolu yılbaşı kutlamalarının ardından yeni yılın ilk gününe Mövenpick Hotel İstanbul’un eşsiz konforunda uyanmak isteyenler için hazırlanan, 31 Aralık 2017 tarihinde superior odada iki kişi konaklama, AzzuR Restaurant’ta yılın ilk kahvaltısı ve Wellness Centre’ın ücretsiz kullanımının dahil olduğu yılbaşı konaklama paketi ve Skyline Club Lounge’da iki kişilik yılbaşı yemeğinin de dahil olduğu paket özel fiyatlarla sizlere sunulacak.

dfg

Yukarı