Ana içeriğe atla

bridgestone

NESTA KİMYA İNOVATİF ÜRÜNLERİYLE KENDİNİ KANITLADI

14.02.2019 - 16:00

NESTA KİMYA’NIN SAHİBİ HALİT ACAR: “YENİLİĞE AÇIK VE İNOVASYONA ÖNEM VEREN KİMLİĞİYLE KISA SÜREDE GELİŞİP BÜYÜYEN ŞİRKETİMİZ, 200’ÜN ÜZERİNDEKİ ÜRÜN ALTERNATİFLERİYLE SEKTÖRDE KENDİNİ KANITLAMIŞ BİR OYUNCUDUR.”

Nesta Kimya, 2009’da teknik bakım kimyasallarıyla faaliyetlerine başlayan İzmir merkezli bir firma. Kısa sürede ürün çeşitliliğini ve müşteri portföyünü artırarak adından sıkça söz ettiriyor. Firma sahibi Halit Acar, “Yeniliğe açık ve inovasyona önem veren kimliğiyle kısa sürede gelişip büyüme kaydeden şirketimiz, 200’ün üzerindeki ürün alternatifleriyle sektörde kendini kanıtlamış bir oyuncudur.” diyor. 
Ürün portföyünde teknik bakım kimyasallarının yanı sıra konsantre temizlik, dezenfektan ve hijyen gurubu, oto bakım grubu, gıda hijyen grubu, mutfak hijyen grubu, havuz grubu, çamaşır grubu ve özel kaplama kimyasalları grubu bulunan Nesta Kimya; otellere, restoranlara, fabrikalara, üretim tesislerine, belediyelere, kamu kurum ve kuruluşlarına, gıda üretim tesislerine üst düzeyde profesyonel ürün ve çözümler sunuyor.
Nesta Kimya’nın kalite yönetimi süreçlerine sahip olduğunu belirten firma sahibi Halit Acar, “Geniş Ar-Ge imkânlarımız ve altyapımızla pazarın ihtiyacını takip ediyor, portföyümüze yeni ürünler katmayı sürdürüyoruz.” şeklinde konuşuyor. 
Acar, firmasını şu sözlerle özetliyor. “Nesta Kimya ile çalışmak güvene, bilgiye, kaliteye ve teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda bir dost elinin size uzanmasıdır.”

OTEL VE RESTORAN MUTFAKLARINA YÖNELİK BAZI ÜRÜNLER 
NESTA MATIC: Tüm bulaşık ve cam eşyayı derinliğine temizleyen ve parlatan sıvı bir deterjandır. En ağır yağ ve lekeleri uzaklaştırır, suda hemen çözünür, bulaşık makinelerinin temiz kalmasını sağlar ve her türlü suda etkindir. Bulaşık makinesinin ömrünü uzatır. Sert su problemlerini çözer.
NESTA PRO-WASH: Otel ve restoranların mutfaklarında bulaşıkların daha kolay ve etkin yıkanması için geliştirilmiş güçlü bir yumuşatıcıdır. Bulaşıkların makine veya elde yıkama öncesinde üzerinde oluşan kalıntıları ve kurumuş lekeleri yumuşatarak yıkama işleminin daha kolay ve çabuk olmasını sağlar.
NESTA DESCALER LM: Otomatik bulaşık makineleri için özel olarak dizayn edilmiş kireç çözücüdür.  Bulaşık makinesini kireçten korur. Kireç birikiminden doğan enerji kaybını önler. Paslanmaz çelik üzerinde korozif etkisi yoktur.
NESTA INOX BRIGHT: Otel ve restoranlarda, paslanmaz çelik yüzeylerde güvenle kullanılır. Rutubet ve ortam kirliliğinden dolayı oluşmuş matlaşmaları giderir  ve kir lekelerini kolayca temizler. Parmak izi lekelerini ortadan kaldırır. Rutubete karşı koruyuculuk sağlar ve korozyon oluşumunu önler.
NESTA STAIN-EX: Güçlü bir temizleyici ve parlatıcıdır. Otel ve restoran mutfaklarındaki paslanmaz çelik ve krom yüzeylerde leke ve izleri temizleyerek parlatır. Aynı zamanda yüzeysel paslarda da mükemmel temizlik sağlar. Porselen eşyalar üzerinde oluşan çatal, bıçak izlerinin kötü görünümünü kolayca yok eder.

dfs

Yukarı