Ana içeriğe atla

ayos

POLİN WATERPARKS ENDÜSTRİ SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELENLERİYLE IAAPA EXPO’DA

13.11.2021 - 10:18

Global atraksiyon sektörünün en önemli organizasyonu IAAPA Expo, endüstrinin önde gelen liderlerini bir araya getirdiği konferans programıyla katılımcılarına yoğun bir içerik sunuyor. Polin Waterparks adına, bu yıl programa firmanın Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Şöhret Pakiş katılacak.

İlk Türk Keynote Olacak

IAAPA Expo, endüstrinin önde gelen liderlerini bir araya getirdiği konferans programıyla katılımcılarına zengin bir içerik hazırlıyor. Fuarın her yıl heyecanla beklenen konferans programında Polin Waterparks Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Şöhret Pakiş, “Sektörün Mutluluğa Katkısı” içerikli sunumu ile konferans programında ilk Türk keynote konuşmacı olarak yer alacak. Mutlu şehirler ve mutlu insanlar için sektörün önemini anlatacağı Şöhret Pakiş’in sunumu 18 Kasım tarihinde Orlando Orange County Convention Center’da gerçekleşecek.

109 Ülkede 3000’den fazla Su Parkı

Polin, 48 yılı aşkın süredir su parkları sektöründe yer alarak, sektöre yön veren isimler arasında yer alıyor. 109 ülkede, 3000’den fazla su parkı projesinin temelinde sadece güvene değil, güvenliğe bağlılık ve yaratıcılık yatıyor. Sektöre, en geniş ürün yelpazesinde su parkları ve su kaydırakları sunan Polin, teknolojinin her zerresini, tüm tazeliğiyle üretime uyarlıyor. Kendini yenileyen anlayışıyla, çığır açan tasarımlarıyla dünyanın en büyük ve ödüllü su parklarında Polin’in imzasının oluşu tesadüf değil. Dünyanın dört bir yanındaki nefes kesen kaydıraklar da ziyaretçi rekorları kırıyor.

Teknolojik Uzmanlık

48 yıllık köklü geçmişiyle kazandığı yönetim anlayışı ve teknolojik uzmanlığıyla ilerleyen Polin, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Sektördeki itibari sebebiyle dünyanın ileri gelen tedarikçileriyle uzun süreli iş ilişkileri kuran Polin, rekabetçi fi yat politikasıyla üstün kaliteli ürün ve hizmet veriyor. İleri teknolojiyi kullanarak üretim tesislerinde yüksek kapasiteli bir fabrika olan firma, hem Türkiye’de hem de dünya da yaptıkları işlerle adından sıkça söz ettiriyor.

 

dfg

Yukarı