Ana içeriğe atla

apti

PULLMAN ISTANBUL HOTEL KONFORLU KONAKLAMA DENEYİMİ SUNUYOR

16.09.2019 - 15:13

TOPLANTI SALONLARININ DONANIMI VE ÖZELLİKLERİ HAKKINDA BİLGİLER VEREN PULLMAN ISTANBUL HOTEL & CONVENTION CENTER GENEL MÜDÜRÜ CEM ÇELİK, MİSAFİRLERE SUNDUKLARI AYRICALIKLI HİZMETLERDEN BAHSETTİ.

Pullman Istanbul Hotel hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Pullman Istanbul Hotel & Convention Center 403 oda, 2 restoran, 2 bar, 3 bin 500 metrekarelik spa & fitness merkezi ve her türlü talebe yanıt verebilecek kongre merkezi ile lüks ve rahatlığı bir arada sunan Accor zincirine bağlı 5 yıldızlı bir otel konseptidir. Ayrıca otelimiz Türkiye’ye Pullman konseptini getiren ilk oteldir. Pullman Istanbul Hotel her detayın düşünüldüğü şık ambiyanslı ortamıyla misafirlerine benzersiz bir konaklama deneyimi sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Lokasyon olarak nasıl bir avantaj sağlıyorsunuz?
Pullman Istanbul Hotel, CNR Fuar Alanı’na 5 dakika, Tüyap Fuar Alanı’na ise 17 dakika mesafede, çevre yollarına kolay ulaşım sağlayan konumuyla misafirlerine kolaylık sağlıyor. Şehir merkezine yaklaşık 15 dakika uzaklıkta olan tesisimiz,
 İstanbul Havalimanı’na 35 dakika sürüş mesafesinde yer alıyor, bu sebeple merkeze göre çok daha avantajlı bir konumda yer almaktayız.

Toplantı salonlarınızın Donanımı ve özellikleriyle ilgili bilgi verebilir misiniz? 
Kongre merkezimizde toplantı, özel davet, kongre ve düğünler için 3 ana giriş kapısı ile birlikte, 1680 metrekarelik balo salonu, toplam alanı 16 bin metrekareyi aşan 51 adet toplantı salonu bulunuyor. Bölünebilen ve birleşebilen salonlar toplam 7 bin kişiye hizmet verebiliyor. 
Pullman Convention Center teknolojik teknik altyapısı, zengin kahve molası seçenekleri, ücretsiz internet hizmeti, profesyonel ve dinamik ekibiyle başarılı toplantılara ev sahipliği yapıyor.

Konforlu konaklamak isteyen misafirlere ayrıcalıklı ne tür hizmetler sunuyorsunuz? 
Ayrıcalıklı Executive Suit misafirlerimiz ücretsiz faydalanabilecekleri Executive Lounge’da günlük gazetelerin tadını çıkartırken, özel kahvaltı servisi, butler servisi, 5 çayı ikramı ve birçok diğer üst düzey hizmet imkanından faydalanabiliyor. Ayrıca Accor bünyesinde gerçekleşen Planet 21 programı kapsamında oluşturulan organik sebze & meyve bahçesinden aldığımız ürünleri de misafirlerimize sunuyoruz.

Atatürk Havalimanı’nın kapanıp yeni Havalimanının açılması sizi nasıl etkiledi?
Atatürk Havalimanı’nın kapanması ve yeni açılan İstanbul Havaalanı otelimizdeki yerli ve yabancı münferit konaklamalarda düşüşe sebep olurken, tur seri konaklamalarda ve havayolu firmalarının personel konaklamalarında artışa sebep oldu. 

Sizin açınızdan 2019 yılı nasıl başladı? 2019 sonundaki beklentileriniz neler?
2018’e göre çok daha verimli bir yıla başladık. Gerek incoming operasyonlarındaki artış, gerekse toplantılı gruplardaki artış bize 2019 yılında ivme kazandırdı. 2019 yılı sonunda bütçe hedeflerimizi tutturmak için çalışmalarımızı bu yönde hız kesmeden sürdürüyoruz. 

ghjjh

Yukarı