Ana içeriğe atla

apti

RADISSON BLU HOTEL İŞ DÜNYASI İÇİN AVANTAJ OLUŞTURUYOR

16.09.2019 - 15:09

Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla Satış Direktör Yardımcısı Serkan Dumlupınar: “Çeşitli toplantı mekanları ile geniş ve konforlu konaklama olanakları, business center, yüksek hızlı kablosuz internet, Radisson Rewards sadakat programı, express check-out,  grab & run erken kahvaltı hizmeti gibi iş dünyasının beklentilerini karşılıyor olmamız tercih sebeplerinden.”

İş dünyasının öncelikli tercihi olmak adına nasıl avantajlarınız var? 
Radisson Blu Hotel & Spa İstanbul Tuzla, şehrin kalabalığından ve stresinden uzaklaşmayı mümkün kılan bir konumdadır.  Trafikten uzak ve kolayca ulaşılabilen otoyol bağlantı yolları sayesinde Sabiha Gökçen Hava Alanına 5 dakika, organize sanayi bölgelerine ve tersanelere 15 dakika, bölgenin önemli ve modern alış veriş merkezlerine sadece 10 dakikalık bir mesafede yer alan lokasyonumuz iş dünyası için avantaj oluşturuyor. Çeşitli toplantı mekanları ile geniş ve konforlu konaklama olanakları, business center, yüksek hızlı kablosuz internet, Radisson Rewards sadakat programı, express check-out,  grab & run erken kahvaltı hizmeti gibi iş dünyasının beklentilerini karşılıyor olmamız da tercih sebeplerinden. 

Toplantı ya da farklı organizasyonlar için otelinizi tercih edecek iş insanlarının sizden nasıl beklentileri oluyor? 
Radisson Blu markasını tercih eden misafirlerimizin doğal olarak beklentileri yüksek oluyor. Mükemmel hizmet ve lezzetli sunumlar beklentilerin başında yer alıyor ve bizler garanti ettiğimiz  yüzde 100 misafir memnuniyetini “Yes I Can!” felsefemiz ile yerine getirebiliyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Toplantı salonlarınızın donanımı ve özellikleriyle ilgili bilgi verebilir misiniz? 
Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla olarak; 3 bin 300 metrekareye yayılan ve iki ayrı kat üzerine kurulu toplantı salonlarımız ile kapsamlı ve donanımlı bir toplantı oteli olarak hizmet veriyoruz. Otelimizde bölünebilen salonlar ile birlikte 10 kişiden 500 kişiye kadar farklı kapasitelerde toplam 13 adet toplantı salonumuz bulunuyor. Bu salonlarımızdan iki adedi balo salonu olup, fuar, kongre, dönem sonu ve bayi toplantıları, araç lansmanları ve düğünlere ev sahipliği yapmaktadır. Tüm bunlara ek olarak bin metrekare alana sahip yeşil alanı ile BBQ partileri ve dış alan aktiviteleri için eşsiz bir mekan ayrıcalığı sağlıyor. Ferah toplantı odalarımızda; son teknoloji ile donatılmış ekipmanlar, ücretsiz kablosuz hızlı internet bağlantısı, modern havalandırma ve aydınlatma sistemleri ile misafirlerimize kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Toplantı dışında iş insanlarının streslerini de atması adına nasıl ayrıcalıklar sunuyorsunuz?   
Elysia Spa, 4 bin metrekare alan ile Anadolu yakasının en büyük Spa merkezlerinden biri olarak eşsiz spa deneyimleri sunmaktadır. Elysia Spa’da özel bakımlarla dinlenen misafirlerimiz şehrin stresinden uzak, tamamen yeşil alanlarla çevrili bahçemizde günün yorgunluğundan arınıyorlar. Spa merkezinde; bir açık ve iki kapalı havuz, zen bahçesi, bambu bahçesi jakuzileri, bakım odaları, Fin saunası dahil üç sauna, 2 Türk hamamı, aroma buhar odası, sıcak banyo (tepidarium), kuru terleme odası (laconium), sıcak küvet banyoları, özellikli duşlar, eğlenceli macera tüneli ve spor merkezi yer almaktadır.

ghjjh

Yukarı