Ana içeriğe atla

ayos

TARİHİ YARIMADA’NIN MERKEZİNDEYİZ

17.01.2017 - 11:34

Wyndham Old CIty Genel Müdürü Duygu Sönmez Özçer, Tarihi Yarımada’nın merkezinde yer aldıklarını söyleyerek, “Farklı konseptte tasarlanmış 4 ayrı toplantı salonumuz var. 8 kişiden 130 kişiye kadar artan kapasitesiyle çeşitli organizasyonlar yapıyoruz” dedi.

Wyndham Old City Genel Müdürü Duygu Sönmez Özçer, Tarihi Yarımada’nın merkezinde kaliteli hizmet veren 5 yıldızlı bir otel olduklarını belirterek, “Wyndham Istanbul Old City, eşsiz konumu ve nefes kesici tarihi atmosferi ile Kapalıçarşı, Sultanahmet Cami, Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı ve Topkapı Sarayı’na sadece yürüme mesafesinde. Tramvay’ın otelin yeraldığı caddeden geçmesi, Wyndham Istanbul Old City’i tüm merkezi alanlara daha da yakınlaştırıyor. Buna ilave olarak sadece 5 dakika yürüme mesafesi olan yakınımızdaki metro  hattından Taksim, Şişli, Levent, Maslak gibi lokasyonlara ulaşım kolaylığı ile iş amaçlı gelen misafirlerimiz için uygun hale gelmiştir. Uluslararası Atatürk Havaalanı ve CNR Fuar Merkezi’ne ise sadece 13 kilometre uzaklıktayız. CNR’da gerçekleşen tüm fuarlar da metro ulaşım kolaylığından dolayı tercih sebebi olmuştur” dedi. 
Farklı kategorilerde toplam 265 odaya sahip olduklarını söyleyen Özçer, “Bunun yanında farklı konseptte tasarlanmış 4 ayrı toplantı salonu var. 8 kişiden 130 kişiye kadar artan kapasitesi ile çeşitli organizasyonlar yapıyoruz. İş amaçlı misafirler bizim için önemli, onlar da ağırlıkta kullanıyor. Biz bir kongre oteli değiliz, daha küçük ölçekli toplantı gruplarına ev sahipliği yapıyoruz” diye konuştu.  

EMITT FUARI ÇOK İYİ BİR PLATFORM
EMITT Fuarı’nın otellerin, acentaların, firmaların ve müşterilerin aynı çatı altında toplandığı çok iyi bir platform olduğuna değinen Özçer, “Türkiye, 2016 yılında turizm sektöründe ciddi bir yara aldı. Ancak tüm bu olumsuzluklara rağmen herkesin olumlu ve umutlu yaklaşımıyla bu zorlu süreci iyi yönetmemiz gerekir. Fuarda en çok beklenen ve olumlu bir sonuç çıkartmak için iyi bir adım olacağını düşündüğümüz yabancı katılımcılar olacak. Şu anda tüm turizmcilerin kendi sorumlu oldukları acenta veya otel değil, ülkenin turizmi için çalışıyor olması gerekir. 2017 yılının bu açıdan önemli olacağını düşünüyorum. Sektörden arkadaşlarımızla görüştüğümüzde de aynı algıyı hissediyorum ve daha da umutlanıyorum. Bu yüzden EMITT Fuarı çok önemli bir network ve iş geliştirme platformu olup, özellikle bu yıl çok stratejik ve iyi değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

dfg

Yukarı