Ana içeriğe atla

ayos

ÜST DÜZEY KONUKLARA EV SAHİPLİĞİ YAPIYORUZ

12.06.2017 - 16:28

Crowne Plaza İstanbul Asia Kurumsal Satış Müdürü Songül Alkan, “Intercontinental Hotels Group bünyesinde yer alan, üst düzey konuklara ev sahipliği yapan bir tesis olmakla birlikte, misafirlerimize kendilerini evlerinde hissetmelerini hedefleyen profesyonel ekibimizle özenle hizmet veriyoruz” dedi.

Crowne Plaza İstanbul Asia olarak misafirlerinize sunduğunuz ayrıcalıklı hizmetlerinizden bahseder misiniz? Bu anlamda diğer otellere nazaran farklılaştığınız yönler nelerdir?
Crowne Plaza Istanbul Asia, Intercontinental Hotels Group bünyesinde yer alan, üst düzey konuklara ev sahipliği yapan bir tesis olmakla birlikte, misafirlerimize kendilerini evlerinde hissetmelerini hedefleyen profesyonel ekibi ile özenle hizmet veriyor. Sunduğumuz ayrıcalıklar ile misafirlerimiz günün yorgunluğunu, executive lounge da alacakları ücretsiz aperatifler ile çıkarabilir, uzman aşçılarımızın özenle hazırladığı yiyeceklerden deneyimleyebilirler. 
Sektörünüz ve firmanız açısından geçmiş 10 yılı değerlendirdiğimizde nasıl bir tablo karşımıza çıkıyor? Gerek faaliyet gösterdiğiniz sektör gerekse firmanız hangi atılımları gerçekleştirdi?
Geçtiğimiz 10 yıl içinde sektörümüzün, özellikle Sabiha Gökçen Havalimanı lokasyonunda çok hızlı geliştiğini ve bu doğrultuda çok fazla otele kavuştuğumuzu gözlemleyebiliyoruz. Aynı doğrultuda hızla kazanılan bu ivme otelciler dahil, sanayicileri de memnun ediyor. Bölgedeki en büyük convention center, executive lounge, lobimizde yer alan Starbucks corner, Viaport Alışveriş Merkezi, Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığımız, TEM bağlantısına kolayca erişimimiz, organize sanayi bölgelerine ve Tuzla tersanelerine yakınlığımız, Tuzla’da bulunan Viaport Tema Parkımız ile diğer otellerden hem hizmet hem de lokasyon anlamında farklılığımızı ortaya koyuyoruz. 

“BÖLGEYİ KALKINDIRIP İSTİHDAM YARATIYORUZ”
Gerek sektör gerekse firmanızın geleceğe yönelik hedefleri ve beklentileri nelerdir? Sektörde yeni trendler ve yatırımlar anlamında ne gibi atılımlar ve gelişmeler yaşanacak?
Sektör olarak daha büyük uluslararası kongreleri ülkemize getirmeye çalışırken, sahip olmuş olduğumuz 4 bin 500 metrekarelik kongre merkezimiz ile maksimumda tek salonumuzda bin 700 kişiyi ağırlayabilirken kalan 23 adet salonumuz ile ilave taleplere de cevap verebiliyoruz. Ayrıca gerçekleştirmiş olduğumuz fuar organizasyonları için de 4 bin 500 metrekare net alanımız ile Anadolu yakasının fuar merkezi eksikliğini de gidermeyi hedefliyoruz. Grubumuz yapmış olduğu yatırımlar ile bölgeyi kalkındırıp, istihdam yaratıyor. Bunun en güzel örneği Viaport Kurtköy ve Viaport Tuzla Marina’dır. Viaport Marina ile Tuzla bölgesi yeni bir çehreye kavuştu, yaz konserleri, tema parkı ve İstanbul’un en uzun tüneline sahip akvaryumu ile yeni bir cazibe merkezi oldu.

dfg

Yukarı