Ana içeriğe atla

bridgestone

UZAKDOĞU MUTFAĞI SEVENLER İÇİN IZAKA RESTAURANT

09.08.2019 - 16:41

İstanbul’un en özel adreslerinden biri olan CVK Park Bosphorus’un terasında yer alan Izaka Restaurant, “Hitode” bölümüyle misafirlerini 11 Eylül’den itibaren her Çarşamba “Asian Night” geceleri ile Uzakdoğu mutfağında uzun bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Konuklarına tarihi Haliç yarımadasından Boğaz’a uzanan nefes kesici bir manzara sunan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un terasında bulunan IZAKA Restaurant & Bar,  Hitode bölümüyle uzakdoğu mutfağı sevenler için çok özel bir menü hazırladı. Bir sene boyunca her Çarşamba 19.00-22.00 saatleri arasında geçerli olacak menüde tatları kadar sunumlarıyla da iddialı olan lezzetler yer alıyor.

EŞSİZ BOĞAZ MANZARALI 

Uzakdoğu mutfağı denildiğinde ilk akla gelenlerden Miso çorbası, Edamame, California Roll, Boston Roll, Avokado Maki, Izaka Shiro Roll, Somon Nigiri, Tuna Nigiri ve yeşil çay dondurmasından oluşan zengin menüsü ile  damaklarda eşsiz lezzetler bırakıyor. Enfes lezzetlerin yer aldığı menüye,  Japon birası ve Erik şarabı tercihinize göre eşlik ediyor.Eşsiz Boğaz manzarası ve  tadı damağınızda kalacak zengin sushi menüsü ile Çarşamba akşamlarını sevdikleriniz ve dostlarınızla keyifli bir şekilde geçirmek istiyorsanız, “Asian Night” akşamlarına davetlisiniz.

dfs

Yukarı