Ana içeriğe atla

bridgestone

Wyndham Grand İstanbul Levent’e “Best of Wyndham Grand” Ödülü

11.07.2019 - 17:16

Dünya çapındaki Wyndham Grand otelleri arasında yapılan değerlendirme sonucunda “Best of Wyndham Grand” ödülleri sahiplerini buldu.

Wyndham Grand çatısı altında bulunan otellerde, her yıl binlerce misafir ağırlanıyor. Böylesine büyük bir grubun içinde yer alan oteller, üstün kalite, başarılı performans ve yüksek misafir memnuniyetlerine göre değerlendirilerek Best of Wyndham Grand ödülünü almaya layık görülüyor. 
Özdilek Otel ve turizmin başarılı otellerinden Wyndham Grand İstanbul Levent, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Best of Wyndham Grand ödülünün sahibi oldu. İstanbul’un muhteşem manzarasına 360 derece hakim olan Wyndham Grand İstanbul Levent, İstanbul Boğazı, Haliç ve şehir manzarasına sahip odalarıyla konfor ve lüksü bir arada sağlarken; modern ve zarif çizgilere sahip mimarisiyle en iyi konaklama deneyimini misafirlerine sunmaya devam ediyor.

“KALİTEYİ BİR YAŞAM BİÇİMİ OLARAK GÖRÜYORUZ”
Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Wyndham Grand İstanbul Levent Genel Müdürü Funda Bezircilioğlu, “Üstün kalite standartlarına ve misafir memnuniyetine vermiş olduğumuz önemin bir sonucu olarak tıpkı geçen yıl olduğu gibi bu sene de “Best of Wyndham Grand“ ödülünü almaktan mutluluk duyuyorum. Ekip arkadaşlarımın göstermiş olduğu yüksek performans ve katkı için kendilerini kutluyorum. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak görmek hiç şüphesiz başarıları da beraberinde getiriyor.” diye ifade etti.
Wyndham Hotel Group Başkanı ve CEO’su Geoffrey A. Ballotti ise, “Misafirlerimize mükemmel bir seyahat deneyimi sunmak Wyndham Hotels & Resorts'da bizler için her şeyden önemlidir. Sizin misafir memnuniyetine ulaşmaktaki tutkunuz da bu başarınızı sağlıyor. Sunduğunuz mükemmel hizmetten dolayı sizi ve ekibinizi bu ödülün sahibi olarak ilan etmekten onur duyuyorum. Sizler sayesinde, Wyndham Grand markası daha da güçlenmektedir.” dedi.

dfs

Yukarı