13 Temmuz 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Lojistik Son Dakika

YENİ DÜNYA DÜZENİNDE LOJİSTİK KONUŞULACAK

Wilat Türkiye Başkanı Berna Akyıldız ve Altınbaş Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeynep Özsoy ev sahipliğinde ve Denge Sende Platformu’nun düzenleyeceği “Yeni Dünya Düzeninde Lojistik: Fırsatlar ve Trendler!  Zirvesi, 14 Ekim 2022 tarihinde Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Yerleşkesi’nde 9:30-16:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

NFC Türk ve Atom Lojistik ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan zirve, Altınbaş Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeynep Özsoy, Wilat Türkiye Başkanı Berna Akyıldız ve Wilat Global Başkanı Gayani De Alwis’in açılış konuşmaları ile başlayacak.

Açılış Konuşmasının ardından zirve, 3 farklı panel ile devam edecek. Panellerde “Pandemi Sonrası Lojistik ve Lojistikte Yeni Trendler”, “Lojistikte Yeşil Dönüşüm”, “Karbon Ayak İzi Nasıl Hesaplanır?”,”’Şirketlere Karbon Nötr Olma Konusunda Yol Haritası” gibi konular konuşulacak ve Hong Kong Üniversitesi’nden Shelley Zhou, TUBİTAK Kutup Araştırmaları Enstitü Müdürü Prof. Dr. Burcu Özsoy ve TÜBİTAK Kutup Araştırmaları Lojistik Lideri Özgün Oktar gibi isimler panellere ev sahipliği edecek.

14 Ekim Cuma günü hibrit olarak gerçekleşecek olan zirveye sektörden öne gelen isimler de katılım gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir