Ana içeriğe atla

bridgestone

Yönetim

YENİ YIL, YENİ HİZMETLER

20.12.2021 - 11:51

 2021 yılında bünyesine yeni ülkeleri de ekleyerek hız kesmeden büyümeye devam eden SGS TransitNet, kendi bünyesinde ve sektöründe yeni hizmetleri sunmaya hazırlanıyor. SGS TransitNet Genel Müdürü Mine Kaya ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Kaya, hem 2021 yılını değerlendirdi hem de 2022 yılı proje ve hedeflerinden söz etti.

TÜM PAYDAŞLARIMIZIN FAYDA SAĞLAYACAĞI BİR SİSTEM YARATTIK

20.12.2021 - 11:44

  Bir işletmedeki manuel süreçleri esnek çözüm yöntemleriyle otomatikleştirerek hem zamandan tasarruf edilmesini hem de veri güvenirliliğini sağlayan PRP Solutions, paydaşlarının fayda sağlayacağı bir sistem yaratarak öne çıkıyor. Firma adına söyleşi gerçekleştirdiğimiz Satış Direktörü Halit Özyılmaz, PRP Solutions’ı sizler için anlattı.

AMACIMIZ SEKTÖRDEKİ ÖNCÜLÜĞÜMÜZÜ SÜRDÜRÜLEBİLİR KILMAK

20.12.2021 - 11:37

  İnsan yaşamını korumayı ilke edinen ve bu doğrultuda güvenlik ürünleri üretimi yapan Kaya Grubu, aynı zamanda iş güvenliği konusunda da ilgili kurum ve kuruluşlarla ortak projeler hayata geçiriyor. Kaya Grubu Pazarlama Direktörü Cüneyt Uslu ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Uslu, bu projelerin detaylarından, ürünlerinden faydalanan sektörlerden ve 2022 yılı projelerinden söz etti.

46 YILLIK TECRÜBE, KALİTELİ HİZMET

20.12.2021 - 11:32

  İş güvenliğine dair her ayrıntıyı düşünen ve “Doğru Tedarikçi” kavramından şaşmayan Erataş İş Güvenliği Ekipmanları, Avrupa Standartlarında rekabetçi ürünlerin üretim hattını oluşturarak müşterilerine kaliteli ürün sunmaya devam ediyor.

GLOBUS YENİ YILDA İLETİŞİM VE MOTİVASYONA DAHA FAZLA YATIRIM YAPACAK

20.12.2021 - 11:27

  Müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak adına teknolojik altyapısına önem vererek yazılımlarını geliştiren Globus, yeni yılda da yapay zeka uygulaması tüm süreçlerini kapsayacak şekilde çalışmalarına devam edecektir. Globus T.A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cem Gezer ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Gezer, projelerin detaylarından ve 2022 yılı hedeflerinden söz etti. 

YENİ HİZMETLERİ BÜNYEMİZE KATMAK TEMEL ANLAYIŞIMIZ

20.12.2021 - 11:20

 Gelecek planlamasını her daim sağlam temeller üzerine yapan Ayos, yüksek kaliteyi sürdürebilmek için her zaman etkili süreklilik planlarını hazır ve güncel tutuyor. Ayos Temizlik Operasyon Müdürü Ümit Topal Aralık sayımıza konuk oldu. 

MESLEKİ YETERLİLİĞİ SEKTÖRÜMÜZE KAZANDIRACAĞIZ

20.12.2021 - 11:05

  Tesis yönetimi sektörünün sorunlarını başarılı bir şekilde çözüme kavuşturmak amacıyla kurulan Tesis Yönetimi Federasyonu (TEYFED), mesleki yeterliliğe verdiği önemle çalışmalarını sürdürüyor. TEYFED Kurucu Genel Başkanı Yahya Sağır ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Sağır, federasyonun faaliyetlerini siz değerli okurlarımız için anlattı.

TÜRKİYE PROFESYONEL TESİS YÖNETİCİLERİ VE TEDARİKÇİLERİ ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

16.08.2021 - 14:32

Türkiye’nin en fazla istihdam sağlayan sektörlerinden birisi olarak Profesyonel Tesis Yöneticileri ve Tedarikçileri Çalıştayı ile sektörün yol haritası belirlendi. Profesyonel Tesis Yöneticileri Derneği (PTYD) ev sahipliğinde Ankara Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştirilen çalıştayda sektörün sorunları ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

DOĞRU KARAR VERMEK İÇİN DOĞRU VERİ GEREKİR

16.08.2021 - 14:27

Globus Audit , devamlı öğrenen ve öğreten bir yapıya sahip olduğundan, herhangi bir müşteri memnuniyetsizliği durumunda anında geri bildirimlerle sorunun kaynağına iniyor, problemli sahayı bir cerrah ciddiyeti ve dikkatiyle analiz edip, benzersiz ve hızlı çözümlerle müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Subscribe to Yönetim

dfs

Yukarı