Ana içeriğe atla

apti

Kapak Röportajı

Mobil anasayfa
Görünmesin

SİLİKON HILLS’TEKİ İLK TÜRK ŞİRKETİ:APTİ

14.04.2022 - 16:14

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarının yüzde 83’ünün yer aldığı Amerika’nın Teksas eyaletindeki Silikon Hills’ta Google’dan Apple’a, Facebook’tan Twitter’a dünyanın en büyük teknoloji şirketleriyle bir arada yer alacak ilk ve tek Türk firması Apti; toplu yaşam alanları ve plazalardaki yöneticiler, sakinler ve üye işyerleri için en ince detayına kadar düşünülerek geliştirilmiş yapay zeka tabanlı online bir platform olma özelliği ile fark yaratıyor. Nisan sayımızda kapak konuğumuz olarak ağırladığımız Apti’nin Kurucu Ortağı Ali Emre Erişen ile uygulamanın detaylarını ve kullanıcılarına sağladığı avantajları konuştuk.

AVANSAS’LA MÜŞTERİLERİMİZE KUSURSUZ ALIŞVERİŞ DENEYİMİ SUNUYORUZ

10.03.2022 - 14:05

Bir iş yerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılayabilecek ürün yelpazesine sahip Avansas, kurulduğu günden bu yana işletmelerin zaman ve ekonomik açıdan tasarruf etmelerine olanak sağlıyor. Hizmetix Mart sayısında kapak konuğu olarak ağırladığımız Avansas Genel Müdürü Sedat Anak ile işletmelere sundukları hizmetleri, ürün çeşitliliğini belirlerken hangi etkenleri göz önünde bulundurduklarını, normalleşme sonrası ofislere geri dönüşle birlikte hangi ofis malzemelerine talebin arttığını, 2022 yılı iş yeri trendlerini ve yeni yurt dışı projelerini konuştuk.

62 SENELİK TURİZM SERÜVENİ

14.02.2022 - 15:05

1960 yılında Beyazıt’taki ilk otelini misafirlerinin hizmetine sunduktan tam 30 yıl sonra, eski İstanbul’un en merkezi noktasında ikinci otelini açarak misafirlerine tarihi yarımada içerisinde kolaylıkla ulaşabilecekleri ve keyif dolu bir konaklama imkanı sunan Akgün İstanbul Hotel; 62 senelik turizm serüveninde konuklarına sunduğu hizmetle sektörde fark yaratıyor. Şubat sayımızda- kapak konuğu olarak ağırladığımız Akgün İstanbul Hotel Genel Müdürü Ali Akgün hem 2021 sezonunu nasıl geçirdiklerini anlattı hem de konuklarına sundukları ayrıcalıklı hizmetlerin detaylarından bahsetti.

25 YILDIR HEDEFİMİZ DAHA İYİ, DAHA HIZLI, DAHA ESNEK VE DAHA GÜÇLÜ OLMAK

17.12.2021 - 09:26

  Dünyanın dört bir yanında bulunan geniş acente ağı ve Türkiye’nin 5 şehrinde yer alan şubeleri ile karayolu, denizyolu ve havayolu taşımacılığı başta olmak üzere; intermodal taşımacılık ve depolama alanlarında da “Biz her zaman bir yol buluruz” sloganıyla müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında gidermesini sağlayan Galata Taşımacılık, Aralık sayımızda kapak konuğumuz oldu. Galata Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Aram Kalenderoğlu, Yönetim  Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’su Vittorio Zagaia ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Volkan Sarıcı ile gerçekleştirdiğimiz keyifli söyleşide Galata Taşımacılık’ın sektördeki konumunu, 2021 yılında hangi projeleri hayata geçirdiğini ve 2022 yılı için yatırım projelerini konuştuk.

SİVRİHİSAR YÜZÜGÜLLÜ İLE YÜKSELİYOR

16.08.2021 - 11:41

Keşfetme arzusu ile yollara düşmüş olanların, gezginlerin, yepyeni tatlar peşinde olanların, tarihin ayak izlerinden yürümek isteyenlerin ve huzur arayanların durağıdır Sivrihisar.

BAŞARILI İŞADAMI FATİH KEÇEBİR: KÜRESEL EĞLENCE MARKASI OLMAYI HEDEFLİYORUZ

09.07.2021 - 14:23

Aynı zamanda MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyelerinden olan genç ve başarılı işadamı Fatih Keçebir, ana sektörleri olarak belirttiği demir döküm ve perakende sektöründe yer alan Aile Eğlence Merkezlerine ilişkin faaliyetlerini, gelecek planlarını Hizmetix’e anlattı. 10 yıl gibi kısa bir sürede 6 farklı ülkede 27 farklı AVM’de Bowlingo ve PlayPark zincirleri kurmayı başaran Fatih Keçebir’in hedefi; küresel bir eğlence markası olmak ve daha fazla ülkede ay yıldızlı bayrağı dalgalandırabilmek. Eğlence sektöründeki yatırımlarına hız kesmeden devam eden Fatih Keçebir, Ümraniye Millet Bahçesi’nde gerçekleştirdikleri Extrem Park Macera Köyü projesinin açılış için gün saydıklarını ve Türkiye’de bir ilk olacağına da dikkati çekti.

LOJİSTİK SEKTÖRÜNE ‘ÇIRAK’ OLARAK GİRDİ, ‘USTA’ OLMA YOLUNDA İLERLİYOR

16.06.2021 - 15:49

Müşterilerine; gümrüklü ve gümrüksüz depolama, depolama dahili operasyonları ve dağıtım operasyonları gibi alanlarda hizmetler sunan Sienzi Lojistik’in  kuruluş hikayesini ve hedeflerini Genel Müdür Murat Doğan Hizmetix’e anlattı. 1999 yılında kendi deyimiyle ‘çırak’ olarak girdiği lojistik sektöründe bugün, usta olma yolunda ortağı olduğu şirkette emin adımlarla yoluna devam ettiğini vurgulayan Murat Doğan, kariyerindeki başarısını sektörün duayen isimlerinden Saffet Ulusoy’la bir dönem çalışmasına borçlu olduğuna dikkati çekiyor.

SAVUNMA SANAYİNDE BURSA’DAN DÜNYAYA AÇILAN MARKA: NOMAD TECH

03.05.2021 - 16:46

CC Holding bünyesinde faaliyet gösteren Nomad Tech, son yıllarda atağa kalkan Türk Savunma Sanayi sektöründe yerli ve milli üretime katkı sağlıyor. Yeni yatırımlarıyla global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Nomad Tech, özellikle TSK personelinin ihtiyaç duyup bulamadığı ürünleri üreterek, sektörde büyük bir açığı kapatıyor. “Çalışmalarımızın milli ve yerli olmasına çok dikkat ediyoruz. Gücümüz yettiği kadar bu düşüncede çalışmalarımızı yapıyoruz” diyen Nomad Tech Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi ile hizmetlerini ve hedeflerini konuştuk.

2021 IAS’IN ATILIM YILI OLACAK

14.04.2021 - 15:21

1989 yılında kurumsal kaynak planlama (ERP) çözümleri üreten bir yazılım firması olarak kurulan IAS Holding, bugün caniasERP’nin yanı sıra IoT, big data, yapay zeka ve cloud çözümleri başta olmak üzere pek çok inovatif ürün ve hizmet sunuyor. Dünya çapında 1000’den fazla müşteri, 30 binden fazla kullanıcı ve 50’den fazla iş ortağıyla 31 ülkede 16 dilde hizmet veren IAS, bu yıl faaliyet gösterdiği ülkelerde en az yüzde 100 büyüme hedefliyor. IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber, hizmetlerini ve hedeflerini anlattı.

LOJİSTİKTEN DAHA GÜZEL HİÇBİR HİKAYE BULAMADIM

18.03.2021 - 18:16

Yeniay Lojistik kurucu ortağı Nermin Önder, lojistik gibi zorlu bir sektörde adından başarıyla söz ettiren kadın yöneticilerden. Mesleğinde 32 yılı geride bırakan Önder, sektöre büyük bir tutkuyla bağlı. “Birkaç kez yeni hikayelere yelken açmak istedim. Ancak lojistikten daha güzel hiçbir hikaye bulamadım.” itirafında bulunuyor. Ancak bu yolculuğunda birçok sıkıntıya göğüs gerdiğinin de altını çiziyor. “Bugünkü başarımı anneme borçluyum. Eğer bugün bu sektörde ayakta kalmışsam annemin çabası çok büyük.” diyen Nermin Önder ile başarı hikayesini konuştuk.

Subscribe to Kapak Röportajı

ghjjh

Yukarı