28 Şubat 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Turizm

HUZURLU TATİLİN ADRESİ BOYALIK BEACH HOTEL

Çeşme’deki tatil ve özel günlerin tek adresi olan Boyalık Beach Hotel, mavi bayraklı özel plajı ile yaz günlerinin de vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor. Türkiye’nin en iyi 10 resort oteli arasında yer alan Boyalık Beach Hotel, yaz sezonunu tam dolulukla geçiriyor.

120 metre uzunluğundaki mavi bayraklı plajı, turkuaz renkli tertemiz denizi, açık ve kapalı havuzlarının yanı sıra SPA imkanı ve termal tesisleri ile de ön plana çıkan Boyalık Beach Hotel; açık büfe ve A La Carte restoran imkanları, özel programları ile misafirlerine unutulmaz günler yaşatıyor. Pandemi’nin etkilerinin azaldığı bir süreçte hijyene ve personelde maske kullanımına maksimum özen gösteren Boyalık Beach Hotel & Spa Çeşme’nin deniz, kum ve güneşinden faydalanmak isteyen misafirlerine ev rahatlığını lüks hizmet anlayışı ile harmanlayarak yaşatıyor. T

ek hedefimiz huzurlu ve eğlenceli bir tatil imkanı sunmak Çeşme’de Mavi Bayraklı 9 plajdan birine sahip olan Boyalık Beach Otel’in Genel Müdürü Orhan Belge, 2022 sezonuna yüzde 90 ve üzeri doluluk oranıyla başladıklarını ve o şekilde de devam ettiklerini belirterek, “Sadece yerli turist portföyü noktasında değil, yurt dışından ülkemize tatil amacıyla gelen konuklar da Boyalık Beach Hotel & Spa Çeşme’yi tercih ediyorlar. Biz de onların bize gösterdiği bu ilgiyi karşılıksız bırakmamak için tüm eğitimli personelimizle 7/24 çalışıyoruz. Tek hedefimiz huzurlu, sağlıklı ve eğlenceli bir tatili misafirlerimize sunabilmek.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir