26 Şubat 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Lojistik

ULUSAL BİR FİRMA OLMA YOLUNDA ADIMLAR ATIYORUZ

Genç ve dinamik ekibiyle lojistik sektöründe hizmet veren Haskar Port Lojistik, müşterilerine en iyi ve en güvenli hizmeti sunmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Ulusal bir firma olma yolunda sağlam adımlarla ilerlediklerinin altını çizen Haskar Port Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Umut Uçmaz, müşterilerine sundukları lojistik çözümleri anlattı.

Haskar Port Lojistik olarak müşterilerinize sunduğunuz lojistik çözümleriniz nelerdir?

Haskar Port Lojistik olarak müşterilerimize sunduğumuz lojistik çözümlerimiz;

Yurt içi Kara Nakliyesi

Demiryolu Taşıma Hizmetleri

Dolu/Boş İndir Bindir/Depolama

Dolu/Boş İç Taşıma (Kara Nakliye)

İç Dolum/İç Boşaltım (CFS)

Hizmetleri Sıcak/Soğuk Yıkama

Kimyasal ile Yıkama

Konteyner Tamir Bakım

Lojistik sektöründe akla gelen ilk firma olmak adına nasıl bir strateji geliştirdiniz?

Öncelikle bölge firmalarının ihtiyaçlarını belirleyip, onların talep ve ihtiyaçlarına göre yapılanmamızı yaptık. Bununla birlikte doğru yatırım, güvenli ve kaliteli hizmet sunmamız, bölgede hatrı sayılır bir firma olmamızı sağladı.

Haskar Port Lojistik’te en çok tercih edilen taşıma modunuz hangileri, taşıma modlarına karar verirken neleri göz önünde bulunduruyorsunuz?

Haskar Port olarak biz, öncelikle karayolu taşımacılığını tercih ediyoruz. Buna karar verirken öncelikle müşterilerimizin taleplerini dikkate alıyoruz. Sonrasında yükün cinsi, ağırlığı vs. gibi durumları karşılaştırarak müşterimiz için en uygun taşıma yöntemine karar veriyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Sektörün dinamizmi, kendimizi sürekli innovative ve dijitalleşmeye yönlendiriyor. Genç ve dinamik kadromuzla birlikte müşterilerimize en iyi ve güvenli hizmeti sunuyoruz. Bu bağlamda firmamızı genişletip ulusal bir firma olma yolunda adımlar atıyoruz. Önümüzdeki yıllarda adımızdan daha çok söz ettireceğimize inanıyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir