28 Şubat 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Öne Çıkarılanlar Spor

Cristiano Ronaldo’dan olay paylaşım! Yeni takımı…

Manchester United’ın Cristiano Ronaldo’nun sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiğini açıklaması ve Portekizli süperstara katkılarından dolayı teşekkür etmesinin ardından 37 yaşındaki yıldızdan olay bir paylaşım geldi. Yıldız oyuncunun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni takımıyla ilgili mesaj verdi.

Futbol dünyasında ses getiren bir röportaja imza atan ve Manchester United’ı adeta yerden yere vuran Cristiano Ronaldo, Kırmızı Şeytanlar’da istenmeyen adam ilan edildi. Manchester United’da ihanete uğradığını ileri ileri süren, kulübe, Ten Hag’a, Ragnick’e Rooney’ye ateş püsküren Portekizlinin röportaj sonrası Manchester United oyuncuları tarafından Whatsapp grubundan çıkarılığı iddia ediliyordu. Grubun yöneticilerinin de Harry Maguire ile Scott McTominay olduğu belirtilmişti.

Cristiano Ronaldo: Erik ten Hag’a saygı duymuyorum

Ronaldo, Manchester United’a transfer olma sürecinden teknik direktör Erik ten Hag ile yaşadığı krizlere, Wayne Rooney’nin hakkında yaptığı eleştirilerden Ralf Rangnick dönemine kadar bir çok konuda açıklamalarda bulundu. Portekizli, “Manchester United bana ihanet etti. Erik ten Hag’a saygı duymuyorum çünkü o bana saygı duymuyor. Bana saygı göstermeyen birine ben de saygı göstermem. Çok fazla üzerime geliyorlar ve beni sürekli takımdan ayrılmam için zorluyorlar.” dedi ve ekledi:

‘İhanet uğramış gibi hissediyorum’

“Kötü gidişatın sebebi benmişim gibi gösteriliyorum. Sadece teknik direktör değil kulüpteki birkaç kişi daha bunu yapıyor. İhanet uğramış gibi hissediyorum. Buna cevap vermemeliyim. Bilmiyorum. Ama neyse umurumda değil.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir