29 Kasım 2023
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Turizm

D-FLY BOOKING, TURİZM SEKTÖRÜNE DİNAMİZM KATACAK

Yaklaşık 50 yıllık deneyimi ile turizm sektörüne önemli katkılar sunan Diana Travel, yeni markası ile Türkiye turizmine dinamizm getirecek. Diana Travel’ın acente dostu olan yeni markası D-Fly Booking sektöre en doğru ürünleri en hızlı şekilde ulaştıracak.

B2B konsolidatör olarak uçak bileti, otel, tur, transfer, araç kiralama, vize hizmetleri başta olmak üzere tüm seyahat ürünlerini online olarak sunma kabiliyetine sahip olan D-Fly Booking;130 ülkede, 20.000’den fazla destinasyon, 1.000.000’dan fazla otel, 122.000 noktada transfer hizmeti, 500’den fazla havayolunu kapsayan geniş ürün yelpazesiyle acentalar tarafından büyük bir ilgi karşılandı.

Tüm sektörlerde olduğu gibi turizm sektöründe de önemli bir değişim yaşandığını belirten Diana Travel Genel Müdürü Suat Somak, turizmcilerin bu değişimi birebir deneyimlediğini söyleyerek, “D-Fly Booking seyahat için, içinde çok fazla seçenek bulunan, çok büyük yapı sunuyor. Bu yapı acentelerimize bulundukları bölge ve tatilci profiline uygun seyahat seçenekleri oluşturmasını sağlıyor.” dedi. D-Fly Booking Kurucu Ortağı Davut Günaydın da, “Projemiz bir yerden ithal veya üzerinde çalışılmış bir program değildir. Tamamen bize özgü, baştan yazılmış, test edilmiş, gördüğünüz gibi %100 yerli, %100 milli, %100 özgün ve size özel.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir