13 Temmuz 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Haber Son Dakika

İştasyon Kurumsal Hizmetler ile iş dünyasının istasyonu olmayı hedefliyoruz

İştasyon Kurumsal Hizmetler Yönetici Ortağı Ayhan Özekin ile bir araya geldiğimiz Haziran sayımızda iş dünyasının istasyonu olma fikriyle temelleri atılan firmalarını ve sundukları hizmetleri konuştuğumuz Özekin, birbirinden farklı sektör ve kişilerin kullanabileceği kolektif bir alan yarattıklarını ifade etti.

İştasyon Kurumsal Hizmetler’i tanıyabilir miyiz, hangi hizmetlerinizi çözüm ortağı olduğunuz müşterilerinizle buluşturuyorsunuz?

İştasyon Kurumsal Hizmetler, 30 senelik profesyonel hayatımızda biriktirdiğimiz insanların katkı ve fikirleriyle, destekleriyle oluşmuş ve öyle sürüp gidecek bir yapıya sahip. Çıkış noktamız, bütün iş dünyasının istasyonu olmak.

İştasyon Kurumsal Hizmetler çatısı altında başlıca sunduğumuz hizmet alan kiralama. Eğitim, seminer, workshop ve genel kurul toplantıları başta olmak üzere araştırma şirketlerinin marka stratejilerini geliştirirken fokus gruplarıyla yürüttüğü araştırmalar için kalitatif stüdyolarımız bulunuyor. Bir tarafta müşteri diğer tarafta da tüketici araştırmasına katılan potansiyel ya da mevcut kullanıcılardan oluşan fokus grupların yer aldığı aynalı stüdyolarımızda sahip olduğumuz teknolojik donanımlarımızla 1 Mayıs 2024 tarihi itibariyle hizmet vermeye başladık.

Büyük bir workshop odamız var. Bir derneğin genel kurulunun yapılabileceği, yoğa ve nefes terapi eğitimlerinin verilebileceği, seminerlerin yapılabileceği, kısacası birbirinden farklı sektör ve kişilerin kullanabileceği kolektif bir alan burası.

Araştırma ve marka stratejisine yönelik çalışmalarınızın dışında şirketlere ne tür hizmetler sunuyorsunuz?

İştasyon Kurumsal Hizmetler olarak temelde araştırma, pazarlama ve marka stratejisine yönelik çalışmalar yürütsek de, networkümüz dolayısıyla dernekler ve ona bağlı bulunan ekosisteme de kurumsal hizmet sunabileceğimiz bir iş ortaklığı geliştirdik ve şirketlerin dijital ofset alanındaki ihtiyaçlarını da karşılayabilecek şekilde iş yapış biçimimizi geliştirdik. Her türlü basılı malzeme tasarım ve üretimi, logo, kurumsal kimlik, web dizayn ve sosyal medya yönetim hizmetleri, yönetim, insan kaynakları, reorganizasyon, kurumsallaşma, marka yönetimi ve pazarlama alanlarında danışmanlık hizmeti de sunuyoruz. Yeniden yapılanma en iyi bildiğim konulardan bir tanesi. İstanbul Üniversitesi’nden KOBİ Danışmanlığı sertifikasına da sahibim. Dolayısıyla oradan aldığımız eğitim, birikim ve yaklaşık 30 yıllık profesyonel hayatın vermiş olduğu tecrübeyle birlikte; özellikle atılım yapmak isteyen, itici bir güç arayan şirketlere her noktada çözüm ortağı olabilecek bir yapı kurduk.

Her kurumun, eğitmenin, derneğin bütçesine uygun olabilecek merkezi bir lokasyonda, rahatlıkla ulaşımın sağlanabildiği bir alternatif oluşturmaya çalıştık.