27 Şubat 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Lojistik

SEKTÖRE HİZMET VEREN TÜM ŞİRKETLERİ TEK PLATFORMDA TOPLAYACAĞIZ

Etrade Shop; sektöre hizmet veren tüm yazılım ve teknoloji şirketlerini, müşteri adayları için tek bir platform üzerinde toplamayı amaçlıyor. Savunma sanayi ve bankacılık sektöründe proje bazlı iş çözümleri sunan Etrade Shop’un şu anki hedefi ise lojistik sektörü. Firma Sahibi Erkan Durdağı ile Kasım sayımızda hizmetleri ve yeni yatırımlarını konuştuk.

Lojistik sektörüne dair özelleştirilmiş yazılım projelerinde danışmanlık hizmeti veren Erkan Durdağı’nı tanıyabilir miyiz?

1997 yılından günümüze dek lojistik sektörüne özelleştirilmiş TMS, WMS, FI, CRM, mobil, intranet yazılım projelerinde; danışman, analist, test, satış ve proje yönetiminde yer aldım. Ayrıca 200 üzeri yerli ve yabancı firmada proje tamamladım.

2017 yılından günümüze dek ise savunma sanayi sektöründe; proje satınalma, proje ekiptakım oluşturma ve proje yönetiminde yer alarak, 10 ve üzeri proje tamamladım. Lojistik sektöründe; teknoloji&yazılım satınalma danışmanlığı, savunma sanayi sektöründe; projeye özel ekip-takım oluşturma, dış kaynak hizmeti sunmak üzere Etrade Bilgi Teknolojileri LTD.ŞTİ.’ni kurdum.

Tarafınızca kurulan Etrade Shop’tan bahseder misiniz, hangi sektörlere ne tür faaliyet alanlarında hizmet sunuyorsunuz?

Yazılım ve teknoloji hizmetlerinin e-ticaret platformu üzerinde tarafsız satınalma ve servis danışmanlığı hizmetlerini sunmak amacı taşıyoruz. Odağımızda lojistik sektörü vardır. Edindiğimiz tecrübeler ile savunma sanayi ve bankacılık sektörlerine de proje bazlı iş çözümleri sunmaktayız.

Günümüzde bir e-ticaret sitesi olarak yolculuğuna başlayan Etrade Shop ile ilerleyen dönemlerde sektöre nasıl bir soluk kazandırarak fark yaratmayı hedefliyorsunuz?

Bilgiye ulaşmanın yolunu kolaylaştıran internet teknolojilerinin avantajları ile hareket edeceğiz. Sektöre hizmet veren tüm yazılım ve teknoloji şirketlerini, müşteri adayları için bir platform üzerinde toplayacağız.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Teknoloji ve otomasyon kullanımını geliştiren şirketler sürdürülebilir olacak. İş hacminin artışının ve yönetiminin kişilere dayalı değil, sistemler ile yapılmasından yanayız.

Her sistem her şirket için uygun olmayabilir. Yazılım ve teknoloji seçiminde doğru karar almanıza danışmanlık yapmak istiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir