28 Kasım 2023
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Enerji

YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA ASKERİ VE ENDÜSTRİYEL ALANDA BİRÇOK YENİ PROJEMİZ VAR

Savunma sanayiine yönelik üretimini gerçekleştirdiği yenilikçi teknik ve teknolojik halatlar, yüksekte çalışma ve kurtarma ekipmanları ile Asya ve Güney Amerika’ya özel projeler üreten Kaya Grubu, yurt içi ve yurt dışında askeri ve endüstriyel alanda yeni projeler için hazırlıklarını sürdürüyor. Kaya Grubu Pazarlama Direktörü Cüneyt Uslu ile bir araya geldiğimiz Temmuz sayımızda Uslu hem savunma sanayii hem de yenilenebilir enerji sektörüne yönelik yeni dönem çalışmalarını okurlarımız için aktardı.

Kaya Grubu çatısı altında savunma sanayiine yönelik gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızdan bahseder misiniz, iş sağlığı ve güvenliği konusunda bu alanda savunma sanayii ile nasıl bir iş birliği yürütüyorsunuz?

Kaya Grubu olarak, yurt içi ve yurt dışında hem askeri hem de endüstriyel alanlarda birçok yeni projemiz bulunmaktadır. Özellikle askeri alanda yaptığımız yenilikçi teknik ve teknolojik halatlar, yüksekte çalışma ve kurtarma ekipmanları ile farklı projelerimizi tamamlayıp, Asya ve Güney Amerika kıtalarından gelen özel proje taleplerinin teslimini yaparak, talep edilen diğer askeri projelere odaklanacağız.

Başta yenilenebilir enerji sektöründeki kurulumlar olmak üzere iş sağlığı ve güvenliğiyle birlikte yüksekte güvenli çalışmayı gerektiren durumlarda Kaya Grubu’nun hangi ürün gruplarıyla varlığınızı sürdürüyorsunuz, bu alandaki ürünlerinizin özellikleri nedir?

İş sağlığı ve güvenliği önlemlerinin yüksek derecede önemli olduğu sektörlerde çalışan profesyonellerin yüksekte yaptığı çalışmaları güvenli ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için, Türkiye’deki yüksekte çalışma alanında ilk ve tek olan tasarım merkezimizle ürünlerin tasarımı ve üretimini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle enerji sektöründeki profesyonellerin güvenle yüksekte çalışmaları için, düşüş durdurma sistemleri üreterek çalışma hayatlarını daha konforlu kılıyoruz.

Ek olarak, sivil savunma ve arama kurtarma adına birçok kullanıcı dostu ve kolay taşınıp kurulabilen ürünlerimiz, düşüş durdurma ve kurtarma kemerleri, statik halatlar, konik sedyeler, tripod ve konsollar, profesyonel ve endüstriyel kurtarma kitleri gibi geniş ürün yelpazemiz ile birçok farklı sektöre hizmet vermekteyiz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Vermiş olduğumuz hizmet ve ürettiğimiz ürünler ile düşüş ve düşüş sonrasında yaşanabilecek olumsuz durumların en aza indirilmesini sağlamaktayız. Bizim hizmetlerimize ve kalitemize güvenip rakip firmalar arasından tercihini bizden yana kullanan, bizleri açıldığımız günden bu yana yalnız bırakmayan iş ortaklarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bu başarı hikayesinin yazılmasında emeği geçen, geçmişte çalışmış ve halen çalışmakta olan tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir