21 Haziran 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Belediye Son Dakika

BABALARA PRESTİJLİ BİR HEDİYE, PARKER IM

Prestijli kalemin öncüsü Parker, Babalar Günü’ne yakışacak değerli bir hediye arayanlar için IM Mono Mavi ve Rings dolma kalemleri sunuyor. Estetiğiyle hayran bırakan, dirençli yapısıyla övgüler alan Parker IM; şık, gösterişli ve asil detaylarıyla dikkat çekiyor.

Parker, yılın en önemli zamanlarından biri olan Babalar Günü için değerli bir hediye arayanlara özel bir ürün sunuyor. İngiliz Kraliyet Arması ile iki kez ödüllendirilen Parker’ın en şık ve gösterişli modeli olan IM Mono Mavi ve Rings dolma kalem, babalarının hayatındaki önemli anlarına iz bırakmak isteyenlerin tercihi olacak. Prestijli kalemin öncüsü Parker’ın IM Mono Mavi ve Rings dolma kalemleri, babaların, iş ve özel yaşamındaki kararlara en şık imzasını atarken, vazgeçilmezleri arasında yerini alacak.

Modern profesyoneller düşünülerek tasarlanan işlevsel, akıllı ve cilalı Parker IM dolma kalemi ilham veren güzelliğiyle dikkat çekiyor. Hiçbir şeyden ödün vermeyen Parker IM Monochrome kalemler, lüks görünümü ve tam metal gövdesiyle öne çıkıyor. IM Mono Mavi, tamamen mavi süslemelerden oluşurken, mavi uca kadar tek renkli tasarım ve eşsiz bir zarafet sergiliyor. Parker IM Vibrant Rings dolma kalem ise tamamen siyah, şık, minimalist kaplamaları ve cesur, canlı halka vurguları bir araya getiriyor. Abartısız stiliyle harika bir izlenim bırakan kalem, lüksün tanımını yeniden yorumluyor. Bir asırdan fazla şirket içi işçilik ve uzmanlığa sahip Parker kalemi, üstün aşınma ve korozyon direncinin yanı sıra ayırt edici bir görünüm sunan PVD kaplama ile süslenmiş özel metal parçalar barındırıyor. Modern dolma kalem, Quink mürekkep kartuşları ve tekrar doldurulabilen şişesiyle yazılarda ekstra bir gelişmişlik düzeyi sunuyor. Parker IM Monochrome kalemi zarif hediye kutusuyla, her anlamda asaleti temsil ediyor. Parker IM Mono Mavi dolma kalem, KDV dahil 1.250TL, Parker IM Vibrant Rings ise KDV dahil 1.135 TL  fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir