Ana içeriğe atla

ayos

Eğitim

Mobil anasayfa
Görünmesin

OKULLAR AÇILACAK MI?

13.08.2020 - 09:53

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk okulların açılış tarihini duyurdu. Bilim Kurulu toplantısı bitti, toplantı sonrası en çok merak edilen sorunun cevabı ise okulların en az bir ay daha açılmaması yönünde oldu.

ÖZEL OKULDA ÜCRET TARTIŞMASI

13.04.2020 - 09:55

Koronavirüs nedeniyle özel okullar da kapalı. Bu okullarda uzaktan eğitim yapılsa da, velilerle okul sahipleri arasında ‘ücret’ tartışması sürüyor. Hukukçular, eğitim hizmetinin alınamadığı döneme ilişkin ücretin iade edilmesi gerektiği görüşünde. Özel okul sahipleri ise “Büyük zarar görürüz” diyor.

Koronavirüs önlemleri: Okullar tatil, maçlar seyircisiz

13.03.2020 - 09:09

Başkan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında tüm bakanların katıldığı corona virüs toplantısı sona erdi. 'de yapılan koronavirüs toplantısı yaklaşık 5 saat sürdü. 16 bakan ve kurumlar koronavirüs önlemlerini görüştü. Alınan önlemleri Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın açıkladı. Kalın, ilk, orta ve liselerin bir hafta tatil edileceğini, üniversitelerin de 3 hafta süreyle tatil edileceğini söyledi.

ANTALYA OSB’NİN MİNİKLERİ, HARÇLIKLARINI PAYLAŞTI

30.12.2019 - 11:42

Antalya OSB Gündüz Bakımevi, 5 buçuk yaşındaki, talasemi majör hastası Rüzgar Güney Alpaslan’ın tedavi masraflarına destek olmak için kermes düzenledi. Bakımevi öğrencileri, ailelerinden aldıkları harçlıkları, kardeşleri saydıkları Rüzgar’ın tedavisi için bağışladı.

Subscribe to Eğitim

dfg

Yukarı