24 Mayıs 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Lojistik Son Dakika

MULTI INTERMODAL, PROJE VE AĞIR NAKLİYE
SEKTÖRÜNE KATMA DEĞER ÜRETİYOR

Multi Intermodal Operasyon Müdürü Batuhan Adıgüzel ile Kasım sayımızda gerçekleştirdiğimiz söyleşide Adıgüzel, proje ve ağır nakliye sektörüne katma değer üretmek üzere kurulduklarını vurgulayarak sektöre inovatif çözümler sağladıklarını belirtti.

Multi Intermodal’ın iki temel lojistik hizmeti olan multimodal ve intermodal hizmetinizle hem sektöre sağladığınız katkılardan hem de müşterilerinize sunduğunuz avantajlardan bahseder misiniz?

Sektöre inovatif çözümler sağlamak amacıyla kurulan firmamız, 2021 Ocak ayında proje ve ağır nakliye sektörüne katma değer üretmek üzere kurulmuştur. Markamız iki temel lojistik terimini kapsar ve hizmetimiz de bu yönde verilmektedir.

Denizyolu taşımalarında güçlü acenteler ile sözleşmelerimiz var. Bu sayede liman operasyonlarında bir adım öne çıkabiliyoruz. Ayrıca taşımalarımız denizyolu açık yük / roro + karayolu bağlantılı oluyor. Tek parça 400 ton ağırlığa kadar taşıma hizmeti verebiliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz avantajlar; ekonomik, çevreci ve sürdürülebilir bir rekabet ortamı yaratmak ve yeni pazarlara açılmalarında onlara danışmanlık sağlamaktır.

Multi Intermodal olarak karayolu taşıma hizmetinizi artırma adına ne tür yatırımlar gerçekleştireceksiniz?

2023 yılında genç lojistisyenleri bünyemize katarak İtalya ve Ukrayna’da şubeleşeceğiz. Aynı zamanda multimodal ve intermodal taşımalarımızın tamamlayıcısı olan karayolu ağır nakliye taşıma ekipmanlarına yatırım sağlayacağız.

Logisticas 4.0 yazılımınızdan da bahseder misiniz, teknolojiyi lojistik süreçlerle harmanlamanız Multi Intermodal’ın gelecek vizyonuna nasıl bir katkı sağladı?

Logisticas 4.0 programı, bulut tabanlı olup kendi bünyemizde hazırladığımız bir dijital platformdur. Bu programla amacımız, işlerimizi daha hızlı ve şeffaf hale getirmekti ve bu yönde devam ediyoruz. Logisticas sayesinde bir çok veriye kısa zamanda sahip oluyoruz.

Böylece ihtiyaçları erken belirleme, hızlı karar alma ve yatırım imkanına sahip oluyoruz. Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Proje ve ağır nakliye taşımalarında birçok taşıma modunu kullanarak teklif hazırlayıp, süreci seçme hakkını müşterisine bırakan Türkiye’deki ilk firma olduğumuz ve birçok ilki birlikte başardığımız için ekibimizi tebrik ediyorum. Umarım 2023 yılı tüm insanlara iyilik, huzur ve mutluluk getirir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir