15 Temmuz 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Fintech

İNOVATİF ÇÖZÜMLER ÜRETMEYİ ODAĞIMIZDA TUTUYORUZ

iyzico olarak odaklarında çok kanallı satış çözümleri ve herkesin çevrimiçi ortamda kolay bir alışveriş deneyimi yaşamasını sürdürülebilir kılmanın yer aldığını ifade eden iyzico CEO’su Orkun Saitoğlu, Türkiye’nin en büyük beş finans kuruluşundan biri olma doğrultusunda inovatif ürünler geliştirmeye devam edeceklerinin altını çiziyor.

iyzico olarak geride bıraktıkları son 5 yılı, toplam hacimde her yıl ortalama %100’ün üzerinde büyüme sağlayarak kapadıklarını belirten Saitoğlu, “Üye iş yeri sayımıza baktığımızda başarıyı orada yakaladığımızı da görüyoruz. Üye işyeri sayımız son 1 yılda %20 arttı. 65 milyar TL’yi aşan yıllık işlem hacmimiz ile 94 binden fazla üye iş yeri ve 1.5 milyondan fazla alt üye iş yeri, 6 milyon korumalı alışveriş kullanıcısı ve 3.8 milyon cüzdan kullanıcısına dokunuyoruz.” dedi.

“Odağımızda çok kanallı satış stratejilerini destekleyen çözümler ve finansal kapsayıcılığı artıran inovatif uygulamalar geliştirmek yer alıyor.” ifadelerini kullanan Saitoğlu, “Türkiye’nin en büyük beş finans kuruluşundan biri olma hedefimiz doğrultusunda inovatif çözümler üretmeyi odağımızda tutmaya devam ederken, herkesin çevrimiçi ortamda kolay bir şekilde alışveriş deneyimi yaşamasını sürdürülebilir kılmak için var gücümüzle çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir