19 Temmuz 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Son Dakika Turizm

Accor Türkiye, etkinlik ve seyahat ortaklarıyla buluştu

Dünyanın önde gelen artırılmış misafirperverlik grubu Accor, Türkiye operasyonlarında yer alan satış ekiplerinin katılımıyla etkinlik ve seyahat ortaklarını ziyaret etti. Organizasyon kapsamında iş ortaklarının, müşterilerinin ve kurumsal danışmanlarının Accor’a kattığı değeri takdir etmek amaçlandı.

20-23 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen ziyaretlerde Accor’un markaları, otelleri ve etkinlik organizatörlerini ödüllendime amaçlı tasarlanan “The Choice is yours” kampanyası tanıtıldı. Tanıtım kapsamında satış ve iş etkinlikleri ekiplerindeki kilit yöneticilerle buluşmalar gerçekleştirilirken, 25 otel satış yetkilisi ile 20 acente ziyaret edildi.

Organizasyonda Accor Grubu’nun “ALL Meeting Planner” programı da vurgulandı. ALL Meeting Planner programıyla yıl boyunca puan kazanarak, bu puanlar ile etkinlik faturalarının yüzde 15’ini karşılayabilen etkinlik düzenleyicileri dünya çapında birçok deneyim kazanma fırsatı yakalıyor. Ayrıca misafir deneyimlerinden yola çıkılarak tek kullanımlık plastik ürünleri kaldırmak ve 2050 yılına kadar net sıfır karbon emisyonuna ulaşmak gibi konuları kapsayan sürdürülebilirlik taahhüdü hakkında güncellemeler de misafirlere aktarıldı.

Accor’un Türkiye’deki varlığının gelişimine vurgu yapıldı

23 Mayıs akşamında ise otel ekiplerinin de katılımıyla, Swissôtel The Bosphorus, Istanbul’un teknesi olan ‘Okyanus’ta’ iş ortaklarına 200 kişinin katılımı ile gerçekleşen özel bir davet düzenlendi. Davette Doğuş Çabakçor, DJ performansıyla unutulmaz anlara imza attı.

Accor MEA Bölgesi Ticari Başkan Yardımcısı Mark Flower’ın da katılımı ile gerçekleşen etkinlikte; Accor Türkiye Premium, Orta Ölçekli ve Ekonomik Markalar Ticari Direktörü Aysun Dolanbay ve Accor Türkiye Operasyon Başkan Yardımcısı Sinan Köseoğlu konuşmalar yaptı. Dolanbay iş ortaklarıyla olan güçlü bağlara ve ALL Meeting Planner sadakat programına vurgu yaparken, Köseoğlu, Accor’un Türkiye turizm sektöründeki varlığının büyümesinin ve çevresel sürdürülebilirlik alanındaki dönüşümünün altını çizdi.

Etkinlik ve seyahat ortaklarımızın Accor’a kattığı değeri ön plana çıkardık

Accor Premium, Orta ölçekli ve Ekonomi Oteller Orta Doğu, Afrika ve Türkiye COO’su Paul Stevens, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Orta Doğu, Afrika ve Türkiye bölgesindeki önemli destinasyonlarda düzenlediğimiz ALL Thanks to You teşekkür etkinliklerimiz büyük bir başarı ile tamamlandı. Bu buluşmalar, iş ortaklarımız ve misafirlerimiz ile aramızdaki güçlü bağları kutlamak ve Accor’a verdikleri paha biçilmez destek ve sadakatleri için içten teşekkürlerimizi sunmak amacıyla düzenlendi. İlişkilerin her zamankinden daha önemli olduğu bir dünyada, el ele çalışmaya devam etmeyi, misafirperverliği yeniden tanımlamayı ve öncülük etmeyi, dünyanın nasıl deneyimlendiğine dair yeni bakış açıları kazandırmayı dört gözle bekliyoruz.”

110’dan fazla ülkede deneyimler sunan Accor, Türkiye’de lüksten ekonomiye 15 marka ve 72 otel ile faaliyet gösteriyor. Accor’un 2025 yılına kadar ise 19 yeni otel projesi bulunuyor.