Ana içeriğe atla

apti

Bilişim & Yazılım

SATIŞ ODAKLI DEĞİL HİZMET ODAKLI BÜYÜYEN BİR FİRMAYIZ

15.06.2022 - 15:20

DESPRO Kurucusu Özgür Ülgür ile Haziran sayımızda DESPRO’nun bilgi teknolojileri alanında hayata geçirdiği çalışmaları, hizmet verdiği alanları, müşterilerine sunduğu avantajları, teknolojik iş ortaklıklarını, siber güvenlik alanında hayata geçirdikleri faaliyetleri ve gelişen teknoloji karşısında sektörün nasıl bir değişim geçireceği üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

Depremi önceden haber veren sistem: EDIS

03.06.2022 - 10:09

Konutlar ve iş yerleri için tasarladıkları yapay zeka tabanlı online site yönetimi uygulaması ile Türkiye’de talep rekoru kıran, yurt dışında da adından söz ettiren Apti; başta AFAD, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve birçok kamu kurumuna hizmet vermekte olan Sentez, Avrupa’nın en hızlı, en yeni IoT teknolojilerinin ödüllü üreticisi Hubbox ile yapay zeka teknolojisini sismik hareketlerin izlenimi ve raporlaması hizmetlerini dünya genelinde hizmete sunan Seismic Al firmalarıyla güçlerini birleştirerek, konut, fabrika ve işyerleri gibi tüm binalara uygulanabilecek dünyada bir ilk niteliğinde başarıya imza attı.

SKYRON FIREWALL İLE HASSAS VERİLERİNİZİ KORUYORUZ

09.05.2022 - 17:47

Bilgi güvenliğine önem veren kurumlar başta olmak üzere tekstil, sağlık, gıda, lojistik ve turizm gibi başlıca sektörleri kapsayan geniş bir hizmet ağıyla global ve ulusal ölçekte müşterilerine kurumsal çözümler sunan Heraklet, siber güvenlik konusunda da sunduğu yüksek teknolojiyle sektöründe öncü bir konumda yer alıyor. Heraklet Yönetim Kurulu Üyesi Sema Demir Toktaş ile Mayıs sayımızda Heraklet’in müşterilerine sunduğu çözümleri konuştuk.

BULUT VERİLERİ SYNOLOGY’NİN SORUMLULUK ALANINDA

14.04.2022 - 17:15

Güvenilir veri yedeklemesini garanti altına alabilmek için, her cihaz ve platform dikkate alınmalıdır. Buradaki sorunlardan biri de, her platformun yalnızca kendi özel yedekleme çözümleriyle uyumlu olabildiğidir. Bu yüzden farklı geliştiricilerin farklı ürünlerini birbirlerine entegre etmek gerekir ki, bu da karmaşıklığı daha da artırmaktadır.

ONLİNE VE OFFLİNE TÜM KANALLARDA HER ZAMAN GÜÇLÜ ÇÖZÜM ORTAĞIYIZ

14.04.2022 - 16:52

Paynet CEO’su Serkan Çelik ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide; PayKredi ürünüyle müşterilerine nasıl bir hizmet verdiklerini, dijitalleşmenin Paynet’in gelecek vizyonuna neler kattığını ve ödeme sistemlerinde kullandıkları yenilikçi ve güvenilir ürünlerin Paynet’e katkısını konuştuk.

COPA ISI SİSTEMLERİ, MOBİL UYGULAMALARIYLA FARK YARATIYOR

11.04.2022 - 11:57

İnovatif teknolojileri ürünlerine adapte eden COPA Isı Sistemleri, iklimlendirme sektörüne dijital dönüşümler konusunda da öncülük etmeye devam ediyor. İş süreçlerini dijital platformlara taşıyan COPA Isı Sistemleri,  yenilenen MyCOPA Pro, MyCOPA Teknik ve MyCOPA uygulamalarını iş ortakları, yetkili servisleri ve tüketicileriyle iletişimini dijital ortamda da sürdürerek, hizmet kalitesini üst düzeye taşıyor.

Subscribe to Bilişim & Yazılım

ghjjh

Yukarı