15 Temmuz 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Gastro

BONNA, YENİ ÜRÜNLERİNİ HOSTECH BY TUSİD’DE SERGİLİYOR

2014 yılından bugüne Türkiye’nin ilk ve tek HoReCa markası olarak faaliyetlerini sürdüren ve 6 kıtada 100 ülkede otel, restoran ve catering sofralarında şıklık yaratan premium porselen markası Bonna, HoReCa sektörünün en önemli fuarlarından olan Hostech by Tusid’de yerini aldı. “Mükemmel yeme içme deneyimi” vaadini yepyeni ürün kategorileriyle genişleten Bonna, fuarda yeni ürünlerinin yanı sıra inovatif, yenilikçi ve sıra dışı tüm yeni tasarımlarını ziyaretçilerle buluşturuyor.

Otel, restoran, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında Türkiye’nin en büyük Avrupa’nın ikinci büyük fuarı olan Hostech by Tusid (Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı) kapılarını açtı. 24 Eylül tarihine kadar ziyaret edilebilecek fuarda yerini alan premium porselen markası Bonna, yeni kategorilerini ve ürün çeşitlerini sergiliyor.

Dünya HoReCa sektörünün bir araya geldiği 25. Hostech by Tusid Fuarı’nda yeni kategorilerinin lansmanını yapan Bonna, yeni ürünlerinin yanı sıra inovatif, yenilikçi ve sıra dışı tüm tasarımlarını ziyaretçilerle buluşturuyor. Dünyanın her yerinden büyük otel ve restoran zincirlerinin eşlik ettiği fuar, kurumsal satın alma profesyonellerinin yanında yeni işletme sahibi olacaklar ve işletmesini yenileyecek tüm yatırımcıları ağırlıyor. Sektöre öncülük eden 25. Hostech by Tusid Fuarı, hazırlık ekipmanlarından pişiricilere, servis ve soğutma ekipmanlarından, bulaşıkhaneye birçok üreticinin ihtiyaç duyacağı her türlü ürünü ziyaretçilerine sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir