25 Şubat 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Spor

CRİSTİANO RONALDO ESKİ TAKIMININ TESİSİNDE İDMANA ÇIKTI!

Manchester United ile yollarını ayıran Cristiano Ronaldo, Real Madrid’in tesislerinde antrenmana çıktı. Ronaldo’nun geri dönmesini isteyen Madrid taraftarları bu haberle bayram etti.

Cristiano Ronaldo, eski takımı Real Madrid’e çok yakın. Manchester United’dan ayrıldıktan sonra kulüpsüz kalan Portekizli yıldız, Dünya Kupası’nda çeyrek finalde havlu attı. Portekiz’de de yedek kalan Ronaldo, kariyerinin son döneminde tekrar eski günlerini hatırlatmak istiyor.

REAL MADRİD’LE FLÖRT

Ailesiyle birlikte İspanya’ya giden 37 yaşındaki futbolcu, Real Madrid tesislerinde antrenmana çıktı. İspanyol ve İtalyan basınında bu haber geniş yer edindi.

ARALARI İYİ

Real Madrid Başkanı Florentino Perez ve Cristiano Ronaldo’nun arkadaşlık bağları kuvvetli. Ronaldo’ya antrenman yapması için özel izin verildiği belirtiliyor. Ünlü İtalyan gazeteci Fabrizio Romano, Cristiano Ronaldo’nun Real Madrid tesislerinde çalıştığını açıkladı. Romano, Portekizli yıldızın Juventus’a transferini ve Manchester United’a gidişini ilk duyuran isim olmuştu.

TARAFTAR ÇOK İSTİYOR

Real Madridli taraftarlar Ronaldo’nun dönmesini çok istiyor. Takımın golcüsü Karim Benzema sakatlık geçirdi. Dönüş tarihi mart ayını bulacak. Ronaldo ile kısa süreli bir mukavele imzalanma ihtimali hayli yüksek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir