18 Mayıs 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Spor

Golden State Warriors’ta skandal olay! Yumruklar konuştu

NBA’de geçtiğimiz sezon Golden State Warriors’un şampiyonluğuyla sona ermişti. Son 8 sezonda altıncı kez final oynayan Warirors, Boston Celtics’i serinin 6. maçında 103-90 mağlup ederek durumu 4-2’ye getirmiş ve kupaya uzanan taraf olmuştu.

YUMRUKLAR KONUŞTU

NBA’de son dönemlerin en başarılı takımlarından Golden State Warriors bu sefer skandal bir kavga olayıyla gündeme geldi. The Athletic’te yer alan habere göre Golden State Warriors Çarşamba günü gerçekleştirilen idmanından sinirler bir anda gerildi. Yıldız basketbolcu Draymond Green takım arkadaşı Jordan Poole ile karşı karşı karşıya gelirken ikili arasında sözlü olarak başlayan kavga fiziksel müdahalelere dönüştü. Yaşanan gelişmelerin ardından Green’in Poole’a yumruk attığı belirtilirken kavgayı takımdaki diğer basketbolcuların araya girerek yatıştırmaya çalıştığı aktarıldı.

DİSİPLİN CEZASI YOLDA

İki basketbolcunun daha önce de sözlü olarak sık sık atıştığı iddia edilirken, Golden State Warriors yönetimi ise son olay sonrası sınırın aşıldığını düşünüyor ve Draymond Green’e karşı bir disiplin cezası vermesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir