14 Haziran 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Atamalar

MARRIOTT INTERNATIONAL’DA ÜST DÜZEY ATAMA

Volkan Öztürkler, Marriott International ve Aktarlı Group’un işbirliğiyle İstanbul’da yepyeni bir soluk getirecek olan iki The Luxury Collection ve bir Marriott Otelinin Genel Müdürü olarak atandı.

Marriott International, İstanbul’un tarihi yarımadasına lüks ve unutulmaz konaklama deneyimini bir araya getirecek en prestijli markası The Luxury Collection için geri sayım başladı.

Volkan Öztürkler’in liderliğinde açılması planlanan otellerden ilk olan, Sanasaryan Han, a Luxury Collection Hotel, Istanbul yaz sonuna doğru misafirlerini kabul etmeye başlayacak. İstanbul’un tarihi yarımada bölgesinde yer alan ve misafirlerini ağırlamak için gün sayan Marriott International The Luxury Collection markası altında faaliyet gösteren ve İstanbul’un tarihi, kültürel mirasını yansıtmayı kendilerine misyon edinirken yeni atanan Genel Müdürü Volkan Öztürkler ile yepyeni bir döneme adım atıyor.

Otelcilik sektöründe uzun yıllara dayanan bir kariyere sahip olan ve deneyimli bir yönetici olarak Volkan Öztürkler, genç yaşında Florida, Miami’de başladığı otelcilik kariyerinde, The Ritz Carlton, Boca Resorts & Club (Waldorf Astoria), InterContinental gibi markaların yönetici pozisyonlarında görev almıştır.

Son olarak Genel Müdür olarak, JW Marriot Istanbul Marmara Sea’nin açılışın gerçekleştiren, Öztürkler Mart 2023 tarihi ile Marriott Multi Property General Manager görevine getirilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir