29 Kasım 2023
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Ekonomi

Müşteri odaklı yaklaşımlarımızı e-ticaret dünyasına taşıdık

Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş. Satış Müdürü Hakan Bektaş ile bir araya geldiğimiz Ekim sayımızda müşteri odaklı yaklaşımlarını e-ticaret dünyasına taşıma kararlarıyla birlikte tepedenal.com’u kuduklarını ifade eden Bektaş, online kanaldaki satış performanslarını ve ürün gamını okurlarımız için aktardı.

Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri olarak e-ticaret kanalıyla müşterilerinize ulaşmaya karar vermenizde etkili olan unsurlar neler oldu?

Özellikle pandemiyle birlikte online alışverişe ilgi arttı. Hem kolay olması hem de zaman tasarrufu sağlaması nedeniyle kalite yönetim sistemi gereklerinden ödün vermeden, teknolojik yeniliklere duyarlı, müşteri odaklı yaklaşımlarımızı e-ticaret dünyasına taşıma kararı aldık ve tepedenal.com’u kurduk. Online satış kanalımızı açarak Adonis olarak 13 yıldır profesyonellerce tüketilen gücü kanıtlanmış ürünlerimizi daha fazla kişiye ve kuruluşa hızlı ve kolayca ulaştırma hedefiyle bu yolculuğa çıktık. Birçok farklı sektörden müşterilerimiz mevcut. Hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, okullar, fabrikalar, spor merkezleri, tesis 44 yönetim şirketleri, restoran ve kafeler hizmet verdiği başlıca kuruluşlar arasında yer alıyor. tepedenal.com, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürünleri kolayca bulma imkânı sunuyor.

Kurumsal müşterilerinize sunduğunuz ürün gamınız ve satış potansiyelinizden bahseder misiniz? Satışlarınızda hangi ürün grubu en yüksek orana sahip?

Temizlik malzemeleri, gıda, sarf malzeme, medikal ve hijyen ürünleri gibi ürün portföyümüzü zaman ve maliyet faktörlerini en iyi şekilde yöneterek 5 bini aşkın son kullanıcı noktasına sorunsuz teslimatını sağlıyoruz. Oldukça geniş bir ürün gamımız var. Fotoselli kâğıt havlu, her tip WC kâğıdı gibi kâğıt grubu ürünleri ve aparatları; streç filmler, kürdan, pipet gibi ambalaj grubu ürünleri; farklı amaca yönelik çöp torbası ürünleri; tuvalet banyo, mutfak hijyeni ürünleri gibi temizlik kimyasalları; mop, paspas, temizlik bezleri gibi sarf malzemeler; eldiven, önlük gibi medikal grubu ürünleri tedariğinde faaliyet gösteriyoruz. Satışlarda,10 yıllık AR-GE çalışmaları ve saha tecrübesiyle geliştirdiğimiz kendi markalarımız temizlik kimyasallarımız (Pandora) ve kağıt ürünleri (Pan) grubumuz ana ürün grubumuz olarak öne çıkmaktadır.

Online alışverişlerde en önemli hususların başında tedarik zinciri ve lojistik geliyor, Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri olarak bu süreci nasıl yönetiyorsunuz?

Adonis için müşteri memnuniyeti her zaman ilk sırada yer alıyor. Müşterilerimize hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunma taahhüdümüzü online kanalda da sürdürüyoruz. Online alışverişlerde tedarik zinciri ve lojistik yönetimi çok önemli. Bu nedenle bu konuyu çok önemsiyoruz. Bu süreci başarıyla yönetmek için güçlü tedarikçi ilişkilerine, etkili stok yönetimine, hızlı kargo hizmetine ve birinci sınıf müşteri destek ekibine sahibiz. Ayrıca müşteri hizmetleri hattımızla temizlik teknikleri, dozajlama ve özellikle inatçı lekelerin çıkarılması ile ilgili ücretsiz danışmanlık da veriyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir