26 Şubat 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Lojistik

RORO LİNE, AKILCI ÇÖZÜMLER ÜRETEN YAPISI İLE BÜYÜME HIZINI SÜRDÜRÜYOR

Kasım sayımızda dergimizde ağırladığımız RORO Line Genel Müdürü Nuray Karaharman “Ekibimiz, sektör tecrübemiz, müşteri ilişkilerimiz, müşterilerimize ve birbirimize karşı saygı ve güven bütünlüğümüz, problemleri çözerken almış olduğumuz insiyatifler farkımızı ortaya koyuyor.” ifadelerini kullandı.

Deniz taşımacılığının ülkemiz açısından önemi nedir, RORO Line olarak sizler sektörün neresinde yer alıyorsunuz?

Denizyolu taşımacılığı geçmişte olduğu gibi günümüzde de ticaretin en önemli unsurlarından biridir. Gerek sanayi hammaddesini oluşturan yükleri bir seferde büyük miktarlarda taşıma özelliği, gerekse taşıma maliyetinin demiryolu / karayolu ve havayoluna göre daha ucuz olması, denizyolu taşımacılığını avantajlı kılmaktadır. Dünyanın hem sosyal açıdan hem de ekonomik açıdan bugünkü seviyelere gelmesini denizyolu taşımacılığına borçluyuz. Denizyolu taşımacılığında dünyanın her yerine ulaşma imkânı bulunmaktadır. Yani ülkeler ve kıtalararası ticaretin iyi şekilde işlemesi için bu taşımacılık sistemine ihtiyaç duyulmaktadır.

Denizyolu taşımacılığı sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli şey; yüke göre geminin tercih edilmesidir. Tabii ki profesyonel firmalar artık bu durumu önemsemekte ve bütün önlemleri en üst düzeyde almaktadırlar. Dolayısıyla yükü bulunan ve taşıtmak isteyen kişilerin uygun denizyolu taşımacılığı yapan firmalarla temasa geçmeleri çok daha uygun olacaktır.

Sektörün global tarafında da varlığını sürdüren bir firmasınız, müşteri profilinizi kimler oluşturuyor?

Herhangi büyük-küçük müşteri ayrımı yapmadan hareket ediyoruz. Profilimizde her türlü büyük,orta ve küçük ölçekli firmalar bulunmaktadır.

Lojistik sektöründe RORO Line’ın farkını oluşturan faktörler nedir? E

kibimiz, sektör tecrübemiz, müşteri ilişkilerimiz, müşterilerimize ve birbirimize karşı saygı ve güven bütünlüğümüz, problemleri çözerken almış olduğumuz insiyatifler ile çözüme hızlıca gitmemiz, çalışanlarımızın gayreti ve başarısı, sektörün dinamiklerine karşı sürekli kendimizi geliştirmemiz ve müşterilerimize sunduğumuz uygun lojistik çözümlerimizle sektörde RORO Line olarak farkımızı ortaya koyduğumuza inanıyorum.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

RORO Line olarak “önce güven” ve “kaliteli hizmet” ile hareket eden firmamız, akılcı çözümler üreten yapısı ile yıllar önce çıkmış olduğu bu yolda büyüme hızını kararlılıkla sürdürmektedir. Müşterilerimizle beraber iş ağımızı büyütmeye devam ederek hep birlikte geleceğe güvenle bakmaya devam ediyoruz. Sektördeki gelişmeleri takip ederek, müşteri beklentilerini en üst düzeyde tutmayı ilke edinen RORO Line ailesi olarak, bu sektörde olmaktan ve firmalara hizmet vermekten çok mutluyuz. RORO Line ailesi olarak uluslararası taşımacılık ve lojistik sektöründe, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sürekli kendini geliştiren, çevreye duyarlı, özgün ve güvenilir çözüm ortağı olmaktan gururluyuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir