24 Mayıs 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Lojistik Son Dakika

Sarp Intermodal’ın ‘dönüşümü’ muhteşem oldu

Sarp Intermodal 10. yıl dönümünde büyük bir dönüşüme imza atarak, faaliyetlerini Talay Logistics adı altında birleştirdi. Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen, yeni markanın ve 10. yılın kutlandığı etkinlikte Kenan Doğulu sahne aldı. İş, sanat ve spor dünyasından çok sayıda ünlünün de katıldığı etkinlikte davetlilere hitap eden Talay Logistics CEO’su Onur Talay, yenilenmiş markalarıyla sektördeki dönüşüme de öncülük edeceklerini belirtti.

Türkiye’nin intermodal taşımacılık odaklı kurulan ilk şirketi Sarp Intermodal, 10. yıl dönümünde Talay Logistics’e dönüştü. Başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok noktasına gerçekleştirdiği intermodal taşımalar, büyüme ve ihracat rakamlarıyla adından söz ettiren şirket, artık faaliyetlerini Talay Logistics adı altında sürdürecek.

Dönüşüm sürecini tamamlayan Talay Logistics, marka değişikliğini Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilen özel etkinlikte yerli ve yabancı paydaşlarıyla bir araya gelerek kutladı.

Yosi Mizrahi’nin sunuculuğunu yaptığı gecede, Profesyonel Rehber Saffet Emre Tonguç ‘İstanbul’ temalı bir anlatım gerçekleştirdi. Kenan Doğulu’nun sahne aldığı etkinliğe iş, sanat ve spor dünyasından çok sayıda ünlü de katıldı. Davetliler, etkinlikte Kenan Doğulu’nun dillerden düşmeyen şarkılarıyla eğlendi.

İş, sanat ve spor dünyasından çok sayıda ünlü de katıldı

Başta lojistik sektörü olmak üzere yerli ve yabancı şirketlerin yöneticilerini de bir araya getiren etkinlikte davetlilere hitap eden Talay Logistics CEO’su Onur Talay, “Biz 10 yıl önce Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek odağına intermodal taşımacılığı alarak kurulan ilk şirketiz. İntermodal taşımaların dışında deniz yolu, hava yolu, kara yolu, kontrat lojistiği, gümrük hizmetleri gibi alanlarda da kendini fazlasıyla ispat etmiş, uçtan uca hizmet veren bir lojistik şirketi olarak Talay Logistics adını aldık. Yenilenmiş markamızla sektördeki dönüşüme de öncülük edeceğiz.” diye konuştu.