26 Şubat 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Turizm

BOYALIK BEACH, 2022 YAZINA HAZIR

Boyalık Beach Hotel Çeşme, 2022 yazı hazırlıklarını tamamlayarak misafirlerini bekliyor. Covid-19 pandemisinin neredeyse tamamen bitmesi ile yaz sezonu her kesim için dört gözle beklenen bir dönem haline geldi. Boyalık Beach Hotel, tüm hazırlıklarını tamamlayarak 2022 sezonunda misafirlerine dört dörtlük bir tatil imkanı sunmaya hazırlanıyor.

Yılın 12 ayı misafirlerini ağırlayan Boyalık Beach Hotel Çeşme Genel Müdürü Orhan Belge, geçtiğimiz yıllarda pandemiden tüm turizm sektörünün olumsuz etkilendiğini ancak Türkiye’de vaka sayılarının binin altına düşmesi ile pandeminin olumsuz etkilerinde sona gelindiğini söyledi.
Kendilerinin de yaz tatili için tüm hazırlıkları tamamladıklarını ifade eden Boyalık Beach Hotel Müdürü Belge, “Pandeminin hafiflemesi ile turizm sektörümüzde oluşan olumlu hava, Rusya-Ukrayna Savaşı ile tekrar karamsarlığa dönmüştü. Ancak bizler hiç umudumuzu kaybetmedik, tüm olumsuzluklara rağmen güçlü bir turizm sezonu geçireceğimize inanıyoruz. Yaz sezonu hazırlıklarımızı tamamladık, pandemi sonrası misafirlerimize hem eğlenceli hem huzurlu bir tatil sunacağız.” dedi.

Yerli ve yabancı turistleri bekliyoruz
Türkiye’nin yüksek enflasyon ve yüksek döviz kuru sürecinden geçtiğini söyleyen Belge, “Bacasız sanayi olarak adlandırılan turizm sektörünün tüm bileşenleri yaza hazır. Yerli turistlerimiz de bu süreçte tatili özledi. Biz de Boyalık Beach Hotel olarak hem yerli hem de yabancı turistleri Çeşme’ye otelimize bekliyoruz. Kendilerini en iyi şekilde ağırlayacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir