13 Temmuz 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Lojistik Son Dakika

DB SCHENKER ARKAS, TÜRKİYE’DEKİ SEKİZİNCİ DEPOSUNU AÇTI

Dünyanın en büyük global lojistik hizmet ve servis sağlayıcılarından DB Schenker Arkas, 150 yıllık deneyimiyle hizmet ağını geliştiriyor, yeni yatırımlarıyla büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor.

Türkiye’deki sekizinci depo açılışını gerçekleştiren DB Schenker Arkas, kontrat lojistiğinde farklı birçok sektöre hizmet verebilecek donanımda hazırlanan Gebze-Pelitli deposuyla, operasyonel süreçlerde yüksek kalite ve kondisyonda hizmet sağlıyor. Globalde ve yerelde büyük pek çok müşteriye ev sahipliği yapan Gebze-Pelitli deposunda, elleçleme süreçleri, depolama ve katma değerli hizmetler dahil olmak üzere tüm operasyonel süreçler titizlikle yürütülüyor.

DB Schenker Arkas Genel Müdürü Özgür Al depo açılışında gerçekleştirdiği konuşmasında, “DB Schenker Arkas ailesi olarak her gün büyümeye devam ediyor ve Türkiye’deki yatırımlarımızı artırmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sekizinci depomuz olan Gebze-Pelitli yatırımıyla, DB Schenker Arkas’ın Türkiye’deki depolama hacmini %10 oranında artırdık. Lojistik sektöründeki ihtiyaca karşılık verebilmek adına var gücümüzle çalışıyor, yatırımlarımıza devam edeceğimizi paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.” dedi.

Yaptığı çalışma ve yatırımlarla sektörde öncü olan DB Schenker Arkas, hizmet kapasitesini artırarak büyümeye ve lojistik sektörünü şekillendirmeye devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir