21 Temmuz 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Son Dakika Turizm

F1 HEYECANI THE RITZ-CARLTON, BAKÜ İLE KATLANACAK 

The Ritz-Carlton, Bakü, 28-30 Nisan tarihleri arasında F1 2023’ün dördüncü ayağının gerçekleştirileceği Azerbaycan Grand Prix’i özelinde hazırladığı paket ile F1’in heyecanını katlayacak. Otel ve pist arasında ulaşım, özel Club Lounge hizmetleri, ayrıcalıklı menü seçenekleri ve Ateş Ülkesi’nin büyüleyici kültürünün baştan sona F1 temasında yaşatılacağı paket ile The Ritz-Carlton, Bakü, F1 Azerbaycan Grand Prix’sinde maceranın merkez üssü olacak. 

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’nün kalbinde yer alan, markanın efsanevi hizmetlerini ve rakipsiz olanaklarını bir arada sunan The Ritz-Carlton, Bakü, F1 Azerbaycan Grand Prix’i için hazırladığı özel paket ile F1 tutkunlarının tüm beklentilerini karşılayacak. Lüksün ve yerel geleneklerin eşsiz bir konforda buluştuğu otel; içinde ulaşım, konaklama, ayrıcalıklı lezzet şölenlerinin yer aldığı F1 paketi ile yarış tutkunlarının heyecanını ayrıcalıklı lüksle donatılmış bir maceraya dönüştürecek.   

Unutulmaz anların başrolünde yer alacak

“Ateş Ülkesi” Azerbaycan’ın büyüleyici kültürü ve misafirperverliğinde eşsiz bir yarış deneyimi yaşatacak olan The Ritz-Carlton, Bakü lüks konaklama, yenilikçi lezzetler ve sunacağı kültürel deneyimle F1 tutkunlarını unutulmaz bir keşif yolculuğuna çıkaracak. Bakü’yü yeni bir lüks standardıyla tanıştıran 33 katlı The Ritz-Carlton, Bakü, çoğu özel balkon ve teraslı 190 lüks odası ve suitiyle maceranın merkez üssüne dönüşerek, unutulmaz anların başrolünde yer alacak. Nefes kesici ışıltılı Hazar Denizi ve şehrin hareketli sokakları, anıların unutulmaz sahnelerine eşlik edecek. 

Konaklayanları yarışların içine dahil edecek 

Konuklar için zarif bir dinlenme alanı olan ve otelin 13. katında yer alan Club Lounge, Club Level, tüm gün sunacağı ilham verici lezzetleriyle misafirlerin ihtiyacını karşılayacak. Yarışlar sırasında Club Lounge, F1’i kutlamak için bir eğlence merkezine dönüşecek. Konuklar canlı müzik eşliğinde yarış aracı simülatörünü deneyimleyebilecek, yarış kitlerini inceleyebilecek ve daha önce yarışlara ev sahipliği yapan ülkelere özel hazırlanmış kokteyllerin tadını çıkarabilecek.

The Ritz-Carlton, Bakü’de yemek büyüleyici zamanlara evrilecek

The Ritz-Carlton, Bakü’nün çoklu duyusal bir deneyim olarak gördüğü yemek, sadece mutfaklarıyla değil Blind Tiger bar ve Tribeca restoranın çarpıcı tasarımlarıyla da büyüleyici zamanlara evrilecek. Muhteşem ambiyansı, özenli ve yenilikçi menüleri bir araya getiren cesur ve zarif mekanlar, yemek keyfini farklı bir boyuta taşıyacak.  Doğu ve Batı’yı harmanlayan Ateş Ülkesi Azerbaycan’ın başkentinde yer alan The Ritz-Carlton Bakü, hareketli şehir merkezindeki müzeleri, konser ve restoran alternatifleriyle yarış sevenler için birçok alternatif sunacak.