28 Şubat 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Spor

FENERBAHÇE BAŞKANI ALİ KOÇ, JORGE JESUS VE EŞİYLE SÖZLEŞME GÖRÜŞMESİ YAPTI

Başkan Ali Koç, Jorge Jesus’a, “2024 yılına kadar bizimle kal” teklifini yaptı. İstanbul’da çok mutlu olan Portekizli hocanın ailesiyle konuyu değerlendirip yanıtını vereceği ortaya çıktı.

EŞİNİ DE GÖRÜŞMEDE İSTEMİŞTİ

Tecrübeli hocanın, yapılacak yeni sözleşme görüşmelerinde mutlaka eşinin de bulunmasını istediği de haberde belirtilmişti. Takvim’de yer alan habere göre bu görüşme gerçekleşti. Jesus’un eşi Ivone, oğlu Mauro ile beraber İstanbul’a geldi. İkili, Başakşehir maçını tribünden izledi. Ardından da Başkan Ali Koç, Jesus ailesiyle beraber yemekte bir araya geldi. Başkan Ali Koç’un yeni sözleşme konusunu ilk kez resmen gündeme getirdiği ve Jorge Jesus’a, “2024’e kadar bizimle kal” dediği öğrenildi. Alınan bilgilere göre; başarılı hoca, Fenerbahçe’de çok mutlu olduğunu ancak yeni sözleşme konusunu düşünmek istediğini belirtti. Jesus’un ailesiyle beraber bu konuyu görüşeceği ve ardından kararını yönetime bildireceği ifade edildi.

ÜNLÜ RESTORANDA YEMEK YEDİLER

Jorge Jesus’un eşi Ivone ve oğlu Mauro’nun hala İstanbul’da bulunuyor. Birlikte İstanbul’u gezen Jesus ailesi önceki gün İstanbul’da çok ünlü bir restoranda akşam yemeği yedi. Yemekte Portekizli teknik adamın Fenerbahçe’ye gelişinde önemli rol oynayan iş adamı Emre Can da yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir