29 Kasım 2023
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Turizm

İKON BEACH ÇEŞME, EĞLENCENİN VE EŞSİZ LEZZETİN YENİ ADRESİ

Türkiye’nin en büyük zincir restoranlarından Happy Moon’s Grup, çeyrek asra yaklaşan deneyimini, yazın kalbinin attığı İzmir/Çeşme’de İkon markası adı altında açtığı şubesi ile bir adım ileriye taşırken; yeni şubesinde üç ayrı marka ve konsepti de bir arada sunuyor.

Happy Moon’s Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu; “İkon Beach Çeşme bambaşka bir yaklaşımla plaj, restoran ve taverna konseptini ele aldığımız, tüm detayları ile rahatı ve lüksü aynı çatı altında toplayan bizim için yepyeni bir konsept. Birçok farklı marka tarafından projemize özel üretilen tasarımlar ile tasarım sürecini tamamladık. Bu tasarımları tercih ederken kullanıcıların hem rahatlığı, konforu ve lüksü hem de kumdan esinlendiğimiz maceranın enerjisini hissedebilecekleri heykeller, renkler, malzemeler ve detaylar tercih ettik bu sayede yepyeni bir uyum yakaladık.” diyerek İkon Beach Çeşme hakkında düşüncelerini belirtti.

Çeşme’nin yeni İkon’u

Aymutlu; “Çeşme’deki en yeni mekânımızı da bu anlayıştan yola çıkarak açtık. Yine bu şubemiz ile grubumuzun içinde bir ilki hayata geçirerek, İkon Beach, No. 54 Steak&Kebap ve İkon Taverna olmak üzere üç farklı konseptte 3 markayı bir arada sunmaya karar verdik. Bu üç ayrı konseptte de iddialıyız. Şeflerimizin yorumlarıyla adeta yeniden şekillenen birbirinden farklı lezzetleri, yazın kalbinin attığı Çeşme’de eşsiz bir manzarada konuklarımızın beğenisine sunuyoruz. Özellikle taverna konseptimizin konuklarımızdan yoğun ilgi göreceğine inanıyoruz. İkon Beach Çeşme’yi kısa sürede bu bölgenin ikonu yapacağız.” dedi.

Geniş lezzet yelpazesi gönülleri fethediyor

İkon Beach Çeşme, konseptinin yanı sıra menüsü ile de grubun diğer şubelerinden ayrışıyor. Beach konseptinde deniz ürünlerinden kokteyllere kadar uzanan geniş bir yelpazede birbirinden farklı lezzetler sunuyor. Ortalama 1200 ila 1500 kişiye hizmet verebilme kapasitesine sahip İkon Beach Çeşme’de mutfak ve depolama alanları da mevcut. Bununla birlikte Happy Moon’s Grup’un markalarından No.54 Steak&Kebap, şeflerinin yorumuyla farklı et ve kebap çeşitlerini de misafirlerin beğenisine sunuyor.

Happy Moon’s Grup’un şube sayısı yükseliyor

Happy Moon’s Grup, İkon Beach Çeşme ile açtığı şube sayısını 56’ya yükseltti. Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Çorum, Gaziantep’in de aralarında olduğu 14 ilde şubeleri olan grubun ayrıca bir de Bakü’de restoranı bulunuyor. Mutfakları için toplamda 4 milyon TL’lik yatırım yapan Happy Moon’s Grup, endüstriyel mutfak ürünlerinde Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak ürünlerini tercih ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir