Ana içeriğe atla

bridgestone

Kapak

ULUSTRANS 42 YILLIK TECRÜBESİ İLE LOJİSTİK SEKTÖRÜNE DEĞER KATMAYA DEVAM EDİYOR

13.10.2021 - 14:22

Ulustrans felsefesini "müşteri odaklı çözümler ve alternatif taşıma modelleri üretmek" olarak tanımlarken, teknolojiye ve insan kaynaklarına yaptığı yatırımlar yoluyla profesyonel, alanında uzman ve kurumsallaşmakta olan bir Ulustrans profili çizmektedir. 
Deneyimli ve dinamik ekibiyle sektördeki gelişmelerden en üst düzeyde faydalanan Ulustrans, lojistik hizmetler kapsamında uluslararası karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, kombine taşımacılık, depolama, gümrükleme ve yurtiçi dağıtım hizmetlerinin yanı sıra müşterilerine sonuç odaklı çözümler de sunmaktadır.

 

TOPER GLOBALDE TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDİYOR

07.09.2021 - 16:58

Toper Genel Müdürü İbrahim Karakundakoğlu, “Kahve her zaman bizim masalarımızın köşesinde olacaktır. Kahve sektörü hiçbir zaman bitmeyeceği gibi her zaman da büyüyen bir sektör olacak. Biz de Toper Değirmen olarak kahveyi bardağınıza özenle taşımak için burada olacağız” dedi.

SAVUNMA SANAYİNDE BURSA’DAN DÜNYAYA AÇILAN MARKA: NOMAD TECH

03.05.2021 - 16:46

CC Holding bünyesinde faaliyet gösteren Nomad Tech, son yıllarda atağa kalkan Türk Savunma Sanayi sektöründe yerli ve milli üretime katkı sağlıyor. Yeni yatırımlarıyla global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Nomad Tech, özellikle TSK personelinin ihtiyaç duyup bulamadığı ürünleri üreterek, sektörde büyük bir açığı kapatıyor. “Çalışmalarımızın milli ve yerli olmasına çok dikkat ediyoruz. Gücümüz yettiği kadar bu düşüncede çalışmalarımızı yapıyoruz” diyen Nomad Tech Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi ile hizmetlerini ve hedeflerini konuştuk.

2021 IAS’IN ATILIM YILI OLACAK

14.04.2021 - 15:21

1989 yılında kurumsal kaynak planlama (ERP) çözümleri üreten bir yazılım firması olarak kurulan IAS Holding, bugün caniasERP’nin yanı sıra IoT, big data, yapay zeka ve cloud çözümleri başta olmak üzere pek çok inovatif ürün ve hizmet sunuyor. Dünya çapında 1000’den fazla müşteri, 30 binden fazla kullanıcı ve 50’den fazla iş ortağıyla 31 ülkede 16 dilde hizmet veren IAS, bu yıl faaliyet gösterdiği ülkelerde en az yüzde 100 büyüme hedefliyor. IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber, hizmetlerini ve hedeflerini anlattı.

LOJİSTİKTEN DAHA GÜZEL HİÇBİR HİKAYE BULAMADIM

18.03.2021 - 18:16

Yeniay Lojistik kurucu ortağı Nermin Önder, lojistik gibi zorlu bir sektörde adından başarıyla söz ettiren kadın yöneticilerden. Mesleğinde 32 yılı geride bırakan Önder, sektöre büyük bir tutkuyla bağlı. “Birkaç kez yeni hikayelere yelken açmak istedim. Ancak lojistikten daha güzel hiçbir hikaye bulamadım.” itirafında bulunuyor. Ancak bu yolculuğunda birçok sıkıntıya göğüs gerdiğinin de altını çiziyor. “Bugünkü başarımı anneme borçluyum. Eğer bugün bu sektörde ayakta kalmışsam annemin çabası çok büyük.” diyen Nermin Önder ile başarı hikayesini konuştuk.

SAKARYA’YI GELECEĞE TAŞIYORUZ

17.02.2021 - 16:31

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine 2019’da seçilen Ekrem Yüce’nin kentte başlattığı değişim hız kesmeden devam ediyor. Her gün yeni bir hizmet, yeni bir rekorla bu yolda daha güçlü adımlar atarak ilerlediklerini belirten Başkan Yüce’den hayata geçirdiği hizmetler ve planladığı projeler hakkında bilgi aldık.

GÜVENİLİR GLOBAL BİR MARKA İNŞA EDİYORUZ

20.01.2021 - 12:29

Cem Gezer, 26 yıl önce adımını attığı hizmet sektörünün her alanında emek harcadı. Bu zahmetli yolculuğunda zaman zaman hizmet veren, zaman zaman hizmet alan tarafta yer alan Gezer, sektörde kazandığı bu birikimiyle Globus Turkey’i hayata geçirdi. Müşterilerine kalite standartlarının üzerinde, daima daha etkili hizmet verme bilinciyle hareket ettiklerini belirten Cem Gezer, hizmetlerini ve hedeflerini Hizmetix’e anlattı.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ‘KAMYONCU AİLESİ’

18.12.2020 - 10:53

1970 yılında nakliye operasyonlarına başlayan Ege Yurt Lojistik, bugün 6 bini aşkın sözleşmeli ve özmal kamyonla dev bir organizasyona dönüştü. Bu başarıda yönetimi devralan ‘ikinci kuşak’ın büyük payı var. Ege Yurt’un hizmetleri ve büyüme hedeflerini 4 kardeş adına Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Özdemir ile konuştuk. Kendilerini “Türkiye’nin En Büyük Kamyoncu Ailesi” olarak tanımlayan Özdemir, önümüzdeki yıla ilişkin iddialı konuşuyor: “2021’de sıçrama dönemi yaşayacağız.”

TÜRKİYE BÜYÜK BİR ÜRETİM ÜSSÜ OLMAYA ADAY

12.11.2020 - 10:09

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ile pandeminin ekonomiye etkisini konuştuk. “İş dünyası olarak, kriz sonrası dönemde karşımıza çıkabilecek tehdit ve fırsat alanlarını çok iyi belirlememiz gereken bir dönemden geçiyoruz.” diyen Kaan, özellikle dijital dönüşümün önemine vurgu yaptı. Kaan, Türkiye’nin ise Covid-19'un kısa vadedeki olumsuz etkilerini orta vadede fırsata çevrilebileceğini belirtti ve ekledi: “Türkiye’yi mevcut imalat potansiyeli, esnek üretim kapasitesi ve büyük piyasalara yakınlığı sayesinde büyük bir üretim üssü olmaya aday olarak görüyoruz.”

BÜYÜMEYE VE YATIRIMLARA HIZ VERDİK

21.10.2020 - 09:51

BÜYÜME UĞRUNA KALİTE STANDARDINI BOZAN KAYBEDER

Fatih Önyol, 18 yıl önce kapısından içeriye girdiği Yurtiçi Kargo’da basamakları teker teker tırmandı. Türkiye’nin kargo devinde birçok pozisyonda görev alan Önyol, Kasım 2019’dan bu yana Yurtiçi Kargo’nun genel müdürlüğü görevini yürütüyor. Pandemi döneminde Yurtiçi Kargo’ya yön veren Önyol, bu süreçte aldıkları pozisyonları ve hedeflerini Hizmetix’e anlattı.

Subscribe to Kapak

dfs

Yukarı