21 Temmuz 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Fintech

KOLAY ENTEGRASYON DESTEĞİYLE SEKTÖRDE FARKLILAŞIYORUZ

Sanal POS sektöründe kolay entegre edilebilir servis ve entegrasyon desteğiyle sektörde farklılaştıklarını belirten Insha Ventures Ürün Direktörü İlker Osman Akalın işletmelere hızlı, güvenli ve iyi bir sanal POS çözümü sunmak adına hayata geçirdikleri çalışmaları aktardı.

Insha Ventures Ürün Direktörü İlker Osman Akalın, “Insha Ventures olarak PosBasit ile kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu sanal POS tahsilat sistemlerini PCI DSS ve 3D Secure güvenlik standartlarıyla birlikte sunuyoruz. Üye işyerinin uğrayabileceği tüm dolandırıcılık girişimlerini 7/24 takip ederek, tahsilatları uçtan uca güvenli bir şekilde almasını sağlıyoruz. Ayrıca yapay zekâ temelli yönlendirme sistemimiz sayesinde, başarılı tahsilat oranımızı en yüksek seviyeye çıkararak sorunsuz bir müşteri deneyimi sunuyoruz.” diye konuştu.

Akalın açıklamasının devamında ise; “Rekabetin yoğunlaştığı ve çoğunlukla benzer servislerin sunulduğu sanal POS sektöründe, kolay entegre edilebilir servisler ve entegrasyon desteğiyle sektörde farklılaşıyoruz. Tek bir entegrasyonla tüm banka kartları ve kredi kartları ile tahsilat yapılabilme ve tek çekim imkânı sunabilmenin yanı sıra kredi kartına taksit seçeneği de sağlıyoruz. Ayrıca sektörde rekabetçi komisyon oranları sunuyoruz. PosBasit olarak bir ödeme platformu olmaktan daha çok müşterilerin 360 derece ihtiyaçlarını dinliyor ve çözüyoruz. Ayrıca üye işyerlerimize özel avantajlar ve indirimlerden yararlanabileceği bir deneyim geliştirme yolunda ilerliyoruz.” dedi.